Evde TV+

TV+ hangi cihazlarda çalışır?
TV+ hangi cihazlarda çalışır?

TV+ uygulaması, IOS 10 ve üzeri tüm cihazlarda, Android (5.0 ve üzeri) cihazlarda desteklenmektedir.

Bilgisayardan izlemek için Internet Explorer 9 (Windows7 ve üzeri), Firefox v40 ve üzeri (Windows 7 ve üzeri), Yandex v15 ve üzeri, Google Chrome v42 ve üzeri(Windows7 ve üzeri)* kullanabilirsiniz.
 
*Google, “Chrome tarayıcı” için eklenti (plugin) desteğini aşamalı olarak kaldırmaktadır.  TV+ web uygulaması eklenti desteği ile çalıştığından bu değişiklikten etkilenmektedir. Bu aşamalı geçişin chrome tarayıcı versiyonlarına göre TV+ web uygulamasındaki yansımaları şöyle olacaktır:
 
 “Windows + Chrome” versiyon 42 ve daha küçük versiyonlar: Bu değişiklikten etkilenmemektedir. Eklenti indirerek TV+ kullanmaya devam edebilirsiniz.
 
“Windows + Chrome” versiyon 42, 43 ve 44 : Eklenti desteği bulunmaktadır. Ancak ilk kurulum ile birlikte kapalı olarak gelmektedir. Eklenti desteğinin açılması için manuel işlem yapılması gerekir. TV+ eklentisi indirmek istediğinizde eklenti desteği kapalı ise  ekranınıza mesaj gelecektir. Ekrana  gelen mesajdaki adımları takip ederek eklenti desteğini aktifleyebilirsiniz.
 
“Windows + Chrome” versiyon 45 ve üzeri versiyonlar: Eklenti desteği bulunmamaktadır. TV+  web uygulamasını Internet Explorer veya Firefox  tarayıcı ile kullanabilirsiniz.
 
“Mac + Chrome” : Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+  web uygulaması düzgün çalışmayabilir.  TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”

Yükleniyor