skip to content
Superonline Sosyal Destek Kampanyası
Daha Fazla Bilgi
 • Kampanya; harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları, engelliler (kendileri) ve gazileri (kendileri) kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve şehit yakını/engelli/gazi olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
 • Bu kapsamdaki müşterilerimize bir adet abonelik için, tüm bireysel Superonline tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar)üzerind​en %25 oranında indirim uygulanacaktır.
 • Tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, katma değerli hizmetler, devir, hizmet dondurma, yeniden hızlandırma (İhya/borçtan açma) ücretli teknik servis hizmeti, nakil ücreti, ayrıntılı fatura ücreti, statik ip gibi ücretlendirmeler kapsam dışındadır.
 • Engellilik oranında %40 ve üzeri baz alınmaktadır.
 • İlgili belgeler, bayilere ve evde hizmet verilen durumlarda eve gelen yetkililere teslim edilir.
 • Belgelerinizi teslim ettikten sonra, Bayiler ve çağrı merkezi üzerinden paket/tarife/kampanya alımlarınızda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 • İlgili indirim tutarları, faturalama aşa​masında ödeyeceğiniz tutardan düşülür.
 • İndirim uygulaması, bireysel Superonline aşım ücretlerinde de geçerlidir.
 • Bu kampanya öncesinde Engel Tanımayanlar olarak sunulan; aşağıdaki teklifler güncel durumda belirtilen %25 indirim dahilinde oldukları için kapsam dışındadır. Teklifler: Engel Tanımayanlar -​ Fiber Kampanyası, Engel Tanımayanlar - Yalın ADSL Kampanyası, Engel Tanımayanlar -ADSL Kampanyası ve Engel Tanımayanlar -ALO 300 Dakika Paketi
 • ​Sunulan diğer hizmetler : Yazılı çağrı merkezine erişim ,Görüntülü çağrı merkezine erişim ,Görme engelliler için sesli fatura.
 • Sesli Sözleşme için tıklayınız.​
 • Superonline Aydınlatma Metni’nin işitsel versiyonu için tıklayınız.​
 • Superonline Aydınlatma Metni’nin görsel versiyonu için tıklayınız.​
 • Erişebilir bayi bilgileri​ için tıklayınız. Mağazalar için tıklayınız.​
Sık Sorulan Sorular
Nedir?

​Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler yararlanabilir. Bu kapsamdaki müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya belge ile başvurmaları ve engelli/gazi/şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarının alınması halinde bir adet abonelik için tüm bireysel faturalı tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden %25 oranında indirim uygulanır.​

Kimler yararlanabilir?

Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler yararlanabilir. Engellilik oranında %40 ve üzeri baz alınmaktadır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılım için gerekli belge veya raporu Turkcell Superonline bayilerine iletmeniz veya “Evde Hizmet” kapsamında Turkcell Superonline yetkililerine teslim etmeniz ve engelli/gazi/şehit yakını olma bilgisinin işlenmesine dair açık rızanızı vermeniz halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Belgelerinizi teslim ettikten sonra, Bayiler, ve çağrı merkezi üzerinden paket /tarife /kampanya alımlarınızda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.​

Kampanya içeriği ve özellikleri, hedef kitlesi, hizmetten yararlanmak için gerekli özel şartlar nelerdir?

​Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gaziler yararlanabilir. Bu kapsamdaki müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya belge ile başvurmaları ve engelli/gazi/şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rıza vermeleri halinde bir adet abonelik için tüm bireysel paket ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden %25 oranında indirim uygulanır. Engellilik oranında %40 ve üzeri baz alınmaktadır.​

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?

Hayır

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi, nasıl ücretlendirilirim?

​Taahhüt bitiminde tarifenizde herhangi bir değişiklik olmaz. Mevcut tarifeniz üzerinden Turkcell Sosyal Destek Kampanyası kapsamında sunulan indirim uygulanarak ücretlendirilirsiniz.Turkcell Sosyal Destek Kampanyasını iptal etmeniz durumunda, bu kampanyadan faydalanabilmeniz için size tanımladığımız işaretleme kalkar ve kampanya kapsamında size özel sunulan faydadan yararlanamazsınız. Faturalı müşterilerimiz için; kampanyayı iptal etmeniz durumunda fatura kesiminde kayıtlı olduğunuz mevcut tarifeniz/kampanyanızdan faydalanmaya devam edersiniz; ancak size özel sunulan ek fatura indiriminden yararlanamazsınız.

Kampanyayı nasıl İptal ederim?

Çağrı Merkezimizi (0532 532 00 00) arayarak veya Turkcell Superonline İletişim Merkezleri’ne talebinizi ileterek iptal edebilirsiniz.​ ​

Kampanya iptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi? İptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?

İptal işlemi yapıldığında, size tanımlanan işaretleme kalkar ve müşterilerimiz fatura kesiminde bu işaretlemeye sahip değilse indirimden yararlanamaz. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.

Sabit Numara değişikliği, devir, sabit numara taşıma, ve hizmet iptalinde devam eder mi?

Bu haklar, ilgili kişinin TC kimlik numarası altındaki bir abonelik için tanımlanacağından; Sabit Numara değişikliği, hizmet dondurma ve sabit numara taşımada devam eder. Devirde, Şirketimizle sözleşmesi bulunan abone değiştiği için ,yeni abone Sosyal Destek Kampanyası kapsamındaki faydadan yararlanamaz. Ancak devralan abone de kampanyaya katılım için gerekli bilgi ve belgeleriileterek sosyal destek kampanyasından faydalanmak üzere talepte bulunabilir. Hizmet iptalinde faydadan yararlanılamaz.​

Kampanya kapsamında kazandığım faydaları başka bir hatta transfer edilebilir miyim?

Hayır

Tarife/paket değişikliği yapıldığında devam eder mi?

​Hangi tarife/paket içerisinde yer aldığınız fark etmeksizin yararlanabilirsiniz.​

Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Bir adet abonelik için yararlanabilirsiniz.​

Birden fazla aboneliğim için yararlanabilir miyim?

Bir adet abonelik için yararlanabilirsiniz.

Çoklu (bundle) Paket/Kampanya içeriğindeki servisler Sosyal Destek Kampanyası kapsamında mıdır?

Çoklu (bundle) hizmet paketlerinde indirim paketin tamamı üzerinden uygulanır. Tekil alınan katma değerli hizmetler Sosyal Destek Kampanyasının kapsamı dışında olup bu hizmet bedelleri üzerinden kampanya kapsamında indirim uygulanmamaktadır.

Borç nedeniyle aboneliğin sonlandırılması durumunda devam eder mi?

Borç nedeniyle aboneliğin sonlandırılması durumunda faydadan yararlanılamaz.

Turkcell Uygulaması erişilebilirlik özelliği ile kullanılabilir mi?

Evet, Turkcell Uygulamamız akıllı telefonunuzdaki erişilebilirlik özelliği ile kullanıma uygundur. Görme engelli müşterilerimiz akıllı cihazlarından erişilebilirlik altındaki voice over özelliğini kullanıma açmaları halinde sesli betimleme ile uygulamamız üzerinden işlemlerini yapabilir. Ayrıca, uygulamamız üzerinde işitme engelli müşterilerimiz, Yüz Yüze Müşteri Hizmetleri menüsünden görüntülü çağrı merkezimize bağlanabilir; işaret diliyle hizmet alabilirler.

Müşteri temsilcisinden yazılı destek alabilir miyim?

Evet. Hafta içi her gün 10:00-17:00 saatleri arasında aşağıdaki link üzerinden taleplerinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Tıklayınız.