Abonelik Süreçleri

Fiber abonelik ve kurulum süreci
Fiber abonelik ve kurulum süreci
1. Talebiniz üzerine adresinizde fiber hizmetimiz var mı yok mu kontrol ederiz. Fiber hizmetimiz var ise; size uygun kampanya teklifinde bulunuruz. Fiber Hizmetimiz Yok ise Size ADSL/ Yalın DSL veya vDSL hizmetlerimize yönlendiririz
2. Fiber Kampanya onayınız alındıktan sonra sistem tanımlamalarınızı tamamlarız.
3. Sistem tanımlamalarınız gerçekleştikten sonra müşteri numaranızı size SMS olarak iletiriz ve takip eden tüm süreçte sizleri SMS ve e-posta yoluyla ile bilgilendirmeye devam ederiz.
4. Bayimiz olağanüstü haller dışında ortalama 2 gün içerisinde kurulum yapıyor​.
5. Bayimiz kuruluma geldiğinde size imzalatılmak üzere sözleşme ve taahhütnamenizi yanında getirir. İmzalanan sözleşmenin bir nüshası size iletilir. 
6. Kurulum işlemleriniz esnasında modeminizin konumlanacağı yere göre sizin de onayınız alınır ve daire içerisinde kablolama işleminiz yapılır.
7. Bayi görevlimiz kurulum işlemi sonrası aktivasyon kontrolü yapar ve internetiniz aktif hale geldiğinde Online İşlem Merkezi Şifreniz ve Kablosuz ağ şifreniz size sms ve e-posta olarak iletilir.
8. Kampanyaya ait 2. donanım ürününüz var ise bayimiz 10 gün içerisinde tarafınıza teslim edecektir.
9. Numara Tahsis işleminiz var ise numaranızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
10. Numara Taşıma işleminiz var ise bayimiz kurulum sonrası Numara Taşıma işlemlerinize başlayacaktır. Bu işlem yapılırken mevcut operatörden kullanımınıza devam edebilirsiniz. Taşıma işleminiz ortalama 4 gün içerisinde gerçekleşir.
11. İlk fatura bilginizi e-posta yoluyla, web sitemizden veya Online İşlem merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Yükleniyor