Turbo Yükle

Turbo Yükle 20Mbps 15,23 TL / 24 SAAT

Turbo Yükle

Turbo Yükle ile Turkcell Fiber internetin keyfini yükleme hızında da yaşamak çok kolay!

Kategori: Turbo Paketler
Nedir ?
Active
Turbo Yükle

​​Turkcell Fiber kampanyaları ile birlikte satın alınabilen ve internet yükleme hızını arttıran Turkcell Fiber servisidir. 

Fiyatlar
Active

​ÜrünSüre​Fiyat​
Turbo Yükle 20 Mbps​24 saat​15,23 TL​
Turbo Yükle 100 Mbps​24 saat​30,46 TL​

Kullanım Şartları
Active

  • 24 saatlik kullanım sonrasında abonesi olduğunuz Turkcell Fiber kampanya şartlarına geri dönersiniz.
  • 24 saatlik kullanım süresince kotalı paketlerdeyseniz indirme ya da yükleme yönlerinde yapacağız internet kullanımlarınız kotanızdan düşmez.
  • Turbo Yükle, bağlantını kablo ile sağladığın takdirde seçtiğin pakete bağlı olarak 100 Mbps’e kadar yükleme (upload) hızını görebilme olanağı sağlar. 
  • Turkcell Fiber hız (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. 
  • Turbo Yükle paketleri Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır ve kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
  • 13.01.2021 tarihinden itibaren 100 Mbps & 200 Mbps paketlerinin yer aldığı kampanyalarda yükleme (upload) hızı 10 Mbps’tir. ​

Daha fazla bilgi
Active

Dilediğiniz Turbo Yükle paketine 2220'a kısa mesaj atarak yada Turkcell Uygulaması uygulamamız üzerinden sahip olabilirsiniz. 

​Ürün 
SMS KODLARI​
Turbo Yükle 20 Mbps ​​TURBO 20YUKLE​
Turbo Yükle 100 Mbps ​​TURBO 100YUKLE​Avantajlar
Active

​​

  • 24 saat boyunca Turkcell Fiber yükleme (upload) hızını yükselt!
  • Üstelik kotalı paketlerde olsanız bile bu süredeki kullanımlarınızda limit yoktur ve kotanızdan yemez!

Yükleniyor