TV+ Giriş Sinema Paketi

Sinema Komedi, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001 ve Sinema 1002 kanallarıyla birlikte yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor.

45
TL / 1 AY

TV+ Giriş Sinema Paketi

TV+ Giriş Sinema Paketi ile; Sinema Komedi, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001 ve Sinema 1002 kanallarıyla birlikte yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor.

Kategori: Servisler
Nedir ?
Active
TV+ Giriş Sinema Paketi

​TV+ Giriş Sinema Paketi ile; Sinema Komedi, Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001 ve Sinema 1002 kanallarıyla birlikte yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor.

Fiyatlar
Active

​TV+ Giriş Sinema Paketi
45 TL/AY​
  • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Taahhütsüz olarak sunulmaktadır, iptali talep edilmediği sürece her ay otomatik yenilenmektedir. İptal edildiğinde kullanılan gün kadar ücret yansır.
  • Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​​​

Kullanım Şartları
Active

  • ​Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde TV+ hizmeti ile birlikte sunulmaktadır.
  • TV+ Ev aboneleri mevcut TV+ paketlerine ek olarak TV+ Giriş Sinema Paketi’ni satın alabilirler.
  • Görüntü kalitesi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğudur. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları da bunu etkileyebilir. 

Avantajlar
Active

​​​

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Yükleniyor