Müşteri Söylemleri

Müşterilerimize yaşattığımız deneyimler ve söylemlerden örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.​

Telekom Austria Grup Toptan Satış geçtiğimiz yıllarda geçirdiği dönüşümle. Telecom Austria’yı tüm Avrupa ülkelerine hizmet sunan bir operatör haline getirdi. Yeni bir iş yılının başındayken bu işbirliğiyle hizmet sunduğumuz ülkelere bir yenisini eklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Istanbul’da​ki yeni PoP noktası ile rotamızı uluslararası müşterilerimiz için küresel bağlantılara çevirmiş bulunuyoruz.

Sefan Amon​
Toptan Satış Direktörü
Telekom Austria Group ​

Turkcell Superonline ile yaptığımız bu işbirliği kapsamında, Deutsche Telekom’un güvenilir, yüksek kalitedeki altyapısıyla bölgesel altyapılara bağlanan Türkiye, komşu ülkeleriyle birlikte küresel IP Transit endüstrisi açısından sahip olduğu değerli fırsatlar ile Bölge’de IP veri değişimi konusunda çok önemli bir merkezi öbek haline gelecektir.

Holger Magnussen
Uluslararası Operatör Satışları & Çözümlerinden Sorumlu GMY
Deutsche Telekom

Turkcell Superonline ile yaptığımız işbirliğiyle İstanbul’da açılan bu IP Transit POP, Türkiye ve Ortadoğu için yeni performans ve güvenirlik standartları belirleyecektir. Bu gelişme KPN International’ın Türkiye’deki güçlü pozisyonunun dayanağı olacaktır.
Türkiye’de halihazırda SDH & Yeni Nesil Network hizmetleri sunan Uluslararası bir operatör olarak KPN International, Doğu ile Batı arasında tarihi bir ticari geçit olan Türkiye’nin bölgedeki öneminin her zaman farkındadır, ve bu, içinde bulunduğumuz dijital çağda artarak devam edecektir.

Edwin Punt
Dönemin Ürün Müdürü
KPN International ​​​​

Turkcell Superonline’ın İstanbul’dan sağladığı erişim; Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’daki tüm operatörlerin Tata Communications’ın yüksek performanslı global omurgasına ulaşmasını sağlayabilecek ve Tata Communications’ın maliyet avantajlı zengin hizmet portfolyosunun kullanımında önemli ​bir kaldıraç etkisi yaratacaktır. Bu işbirliği aynı zamanda bölgedeki tüm müşterilere en üst seviye ve kalitede bağlantı imkanı sunacaktır.

Radwan Moussalli
Orta D​oğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’den sorumlu Bölge Üst Düzey Yöneticisi
Tata Communications

Türkiye pazarına önem vererek, Türkiye’nin yenilikçi Telekom Operatörü Turkcell Superonline ile işbirliği yapmayı tercih ettik. Turkcell Superonline ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz ve bu işbirliğiyle bölgedeki varlığımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Surendra Saboo
Dönemin COO ve Başkanı
Tinet ​​​​

Yükleniyor