TV+ Yan Oda Devam Kampanyası

TV+ Yan Oda Devam Kampanyası

TV+ müşterilerine Yan Oda ayda sadece 79,90 TL! ​Evde TV+ keyfinizi artık yan odanızda da yaşayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerlidir

79,9
TL / AY

TV+ Yan Oda Devam Kampanyası

Yan Oda aboneliğini 12 Ay sabit fiyat avantajı ile alın, TV+ keyfini tüm aile büyük ekranda, full HD yaşasın!

Kategoriler: TV+ Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar



​Paketler

​Aylık ​TV+ Kutu Kira Bedeli Tarife Fiyatı
​​Aylık TV+ Kutu Kira Bedeli Kampanya Fiyatı
​Aylık Toplam Kampanya Fiyatı*​
​TV+ Yan Oda Paketi​
​90​ TL
​​79,90 TL
12 Ay boyunca 79,90​ TL​
 • ​Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatına tüm vergiler dahildir. 
 • Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​
Avantajlar
Avantajlar

 • Evde herkesin keyfi yerinde, artık yan odanda da TV+ avantajlı fiyatlarla seninle!
 • Tüm aile büyük ekranda TV+ keyfini yaşasın!

Şartlar
Şartlar

 • Kampanyadan yararlanabilmek için TV+ Yan Oda hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan aşağıdaki kriterleri sağlayan, mevcut Turkcell Superonline fiber internet ve TV+ Yan Oda aboneleri yararlanabilir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre TV+ izleme süresini %20 ve üzeri arttıran, data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.   
 • TV+ paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Abonelik 12 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa işbu kampanya kapsamında belirtilen 12 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli ve tüm vergiler dahil 450 TL TV+ Yan Oda kutusu kurulum ücretinin toplamı,  işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedeli kampanya iptal bedeli olarak faturalandırılır.
 • TV+ cihazı Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Huawei kutu için 1300 TL, Vestel kutu için 2100 TL, Skyworth kutu için 1400 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin (varsa) kotalarından düşmemektedir. Kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 00 00
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Yükleniyor