Taşınma

Yakın bir zamanda taşınmayı planlıyorum. Internetimi yeni adresime en kolay nasıl taşıyabilirim?
Yakın bir zamanda taşınmayı planlıyorum. Internetimi yeni adresime en kolay nasıl taşıyabilirim?

Turkcell Uygulaması​ üzerinde İşlemler menüsünün altındaki “Taşınma İşlemlerim” butonunu kullanarak yeni adresinizde sizin için sunduğumuz internet hizmeti ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve internet bağlantınızın nakil işlemini hemen başlatabilir veya e devlet üzerinden adres güncellemesi yaptıktan sonra başvurunuzu bize iletebilirsiniz. Taşınma talebinde bulunurken aboneliğinizin borçtan dolayı askıda olmaması gereklidir.
Adresinizdeki alt yapı kontrollerinden sonra ürün tercihleriniz farklılık gösterebilir. Taşınma talebinizi ileri tarihli/anlık veya kesintili/kesintisiz olarak iletebilirsiniz.

  • Kesintili geçiş; Nakil işlemi başladığı anda eski adresteki internet kesilir. Hizmetin yeni lokasyonda aktiflenmesiyle faturalandırma başlar
  • Kesintisiz geçiş; Eski lokasyondaki hizmetin kesilmeden nakil işlemi başlatılırsa yeni hizmet aktiflenene kadar eski hizmet iptal olmaz. Faturalama devam eder.
  • Anlık talep; Nakil işlemlerini başvurunun yapıldığı anda başlamasıdır
  • İleri tarihli talep; Taşınma işlemi ileri bir tarihte başlayacaksa tekrar başvuruya gerek kalmadan istenilen tarih bilgisi iletilebilir.

Yükleniyor