Kurumsal Eposta

Sağlanan e-posta hizmetlerinin özellikleri nedir?
Sağlanan e-posta hizmetlerinin özellikleri nedir?

Microsoft Exchange Basic - 1 GB: Microsoft Exchange’in temel özelliklerini sunan ürünüdür. Posta kutusu kotası 1 GB ile sınırlıdır (Ortalama 50 KB büyüklüğünde 20 bin e-posta saklayabilir).

Microsoft Exchange Basic - 2 GB: Microsoft Exchange’in temel özelliklerini sunan ürünüdür. Posta kutusu kotası 2 GB ile sınırlıdır (Ortalama 50 KB büyüklüğünde 40 bin e-posta saklayabilir).

Microsoft Exchange Basic - 10 GB: Microsoft Exchange’in temel özelliklerini sunan ürünüdür. Posta kutusu kotası 10 GB ile sınırlıdır (Ortalama 50 KB büyüklüğünde 200 bin e-posta saklayabilir).

Microsoft Exchange Standart - 1 GB: Microsoft Exchange’in standart olarak sunulan özelliklerini içeren tekliftir. Posta kutusu kotası 1 GB ile sınırlıdır (Ortalama 50 KB büyüklüğünde 20 bin e-posta saklayabilir).

Microsoft Exchange Standart - 2 GB: Microsoft Exchange’in standart olarak sunulan özelliklerini içeren tekliftir. Posta kutusu kotası 2 GB ile sınırlıdır (Ortalama 50 KB büyüklüğünde 40 bin e-posta saklayabilir).

Microsoft Exchange Standart - 10 GB: Microsoft Exchange’in standart olarak sunulan özelliklerini içeren tekliftir. Posta kutusu kotası 10 GB ile sınırlıdır (Ortalama 50 KB büyüklüğünde 200 bin e-posta saklayabilir).

Microsoft Exchange Basic Özellikleri: Kişisel klasörler, kişisel rehber, kişisel yapılacaklar listesi, kişisel takvim.

Microsoft Exchange Standard Özellikleri: Basic özelliklere ek olarak, paylaşımlı klasörler, paylaşımlı adres defteri, paylaşımlı takvim, paylaşımlı yapılacaklar listesi, tam mobil entegrasyon ve MAPI desteği.

Yükleniyor