Akıllı Güvenlik

Turkcell Akıllı Güvenlik’i nasıl kullanmaya başlayabilirim?
Turkcell Akıllı Güvenlik’i nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Turkcell müşteri temsilciniz ile iletişime geçip hizmet çerçeve sözleşmemizi imzalamanız sonrasında kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz email yoluyla tarafınıza iletilecektir.

Eğer müşteri temsilcinizi bilmiyorsanız, Turkcell Akıllı Güvenlik hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak ve / giriş şifresi oluşturmak için online başvuru​ formunu doldurabilir veya 0 850 222 1 222’yi arayarak Müşteri Hizmetleri’nden talepte bulunabilirsiniz. Bu adımı tamamladıktan sonra en kısa sürede müşteri temsilciniz sizinle iletişime geçecektir.

İlginizi Çekebilir

Turkcell Akıllı Güvenlik Nedir? Turkcell Akıllı Güvenlik’in Özellikleri Nelerdir? Turkcell Akıllı Güvenlik altyapısı nerede bulunmaktadır? Turkcell Akıllı Güvenlik hakkında detaylı bilgiye nerden ulaşabilirim? Turkcell Turkcell Akıllı Güvenlik ‘in diğer benzer hizmetlerden farkı nedir? Çağrı merkezi numaranızdan 7x24 her zaman sizi arayabiliyor muyum? Turkcell Akıllı Güvenlik’te güncellemeler nereden alınır? Turkcell Akıllı Güvenlik hizmet paketleri neleri içermektedir? Kullanıcı adı ve şifre bilgilerimi nasıl alabilirim? En fazla kaç tane Turkcell Akıllı Güvenlik kullanıcı lisansı alabilirim? Hizmetten faydalanmak için Turkcell Superonline ADSL, fiber ya da diğer bir internet aboneliği zorunluluğu var mı? Hizmetten faydalanmak için Turkcell aboneliği zorunluluğu var mı? Başka bir operatörden internet hizmeti kullanıyorum, yine de Turkcell Akıllı Güvenlik hizmetinizden faydalanabilir miyim? Farklı operatörden hizmet alıyorum, Turkcell Akıllı Güvenlik hizmetinizden faydalanabilir miyim? Sözleşme imzaladım, kullanıcı adı ve şifremi nasıl alacağım? Hizmeti satın aldıktan kaç gün içinde çalışmaya başlayacaktır? Kullanıcı adı/ şifresini ve gerekli yazılımı indirmek için gerekli linki aldım, hizmeti nasıl kullanabilirim? Firmamın bilgi işlem ihtiyaçları için üçüncü bir firma ile çalışıyoruz, bu sistemi nasıl kullanabilirim? Şifremi unuttum, ne yapmalıyım? Hizmet ücretlendirmesi nasıl yapılmaktadır? Ücretlendirme nasıl gerçekleşiyor? Hizmet kullanımımı durdurduğum zaman ücretlendirme gerçekleştiriliyor mu? Turkcell Akıllı Güvenlik kullanıcı adedini arttırmak/azaltmak mümkün müdür?
Yükleniyor