Pirelli PRG E4202G

Pirelli PRG E4202G

Kullanım Bilgileri

Modem Destek ve Önemli Bilgileri
Active

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. Telefon üzerinden çözümlenemeyen modem arızalarında, Müşteri Hizmetleri yetkilisi tarafından sizlere verilen takip numarasını kaydediniz. Müşteri Hizmetleri yetkilisi tarafından sizlere iletilecek adrese modeminizi gönderebilirsiniz. Arızanız en kısa sürede sonuçlandırılacaktır.

Kablosuz Ağlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Active

Kablosuz bağlantıda çevresel faktörler ve etraftaki sinyal kirliliği bağlantı hızınızı 80%’e kadar düşürebilmektedir. Eğer internetten dosya indirmek ve film izlemek istiyorsanız en yüksek performans için kablolu bağlantı kullanmanızı öneririz.

Çevresel Faktörler: Etrafta bulunan aynalar sinyali geri yansıtır ve kablosuz bağlantı sinyalinizin size kopuk kopuk ulaşmasına ya da hiç ulaşmamasına sebep olur. Aynı şekilde kalın duvarlar sinyali engelleyecek ve yine aynı sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilecektir. Bunun haricinde televizyon, müzik seti, aydınlatma, mikrodalga fırın, buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinesi, elektrik panoları gibi her türden elektronik cihaz, sinyal yaydığından ötürü, kablosuz sinyalinizi engelleyecek ve hız, kopma sorunlarına sebep olacaktır. Modeminizi bu tip elektronik cihazlardan en az 1 metre uzağa konumlandırdığınızdan lütfen emin olunuz.​​

Yükleniyor