Yalın VDSL+ Vınn 2GB İnternet Kampanyası

Yalın VDSL+ Vınn 2GB İnternet Kampanyası

Evde süper hızlı limitsiz internetiniz, dışarıda Vınn’la internetiniz Turkcell kalitesi ile hep yanınızda

31 Aralık 2016 tarihinde sona ermiştir

79,9
TL / AY

Yalın VDSL+ Vınn 2GB İnternet Kampanyası

Kampanya kapsamında sunulan evde internet tekliflerinden size en uygun olanı şimdi seçin, Turkcell’den Vınn modemine ve taahhüt süresince geçerli aylık 2GB bilgisayardan internete sahip olun. Hem evinizde hem dışarıda keyifle internete bağlanın

Kategoriler: VDSL Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar

​24 Ay Taahhütlü
Yalın VDSL Teklifler​

Hız

Kota

Hız Alanı * (AKK)

Tarife Fiyatı

Kampanya

Fiyatı

Turkcell İnternet Paketi**

24 Mbps’ye kadar​

​Limitsiz

75 GB​

​99 TL

79,90 TL

 

​​​​​​​​ ​ ​Vınn Modemi + aylık 2GB bilgisayardan internet

 

 

35 Mbps’ye kadar​

​Limitsiz

100 GB​

​110 TL

89,90 TL

50 Mbps’ye kadar​

​Limitsiz

​200 GB

​134 TL

99,90 TL

100 Mbps’ye kadar​

​Limitsiz

​200 GB

​154 TL

109,90 TL


*Abone internet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps’ye kadar destekleyecek hızı kullanacak olup, bu hız ve VDSL servisinin verilebilirliği bağlanılan yere ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapı destekleme durumuna göre değişiklik gösterebilecektir
**AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir.
*** Kampanya taahhüdü boyunca her ay 2 GB Bilgisayardan İnternet sunuluyor
Yukarıda belirtilen ücretlere tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir. 

Avantajlar
Avantajlar

 

 • Turkcell Superonline Limitsiz evde internet paketlerinden birini seçerek Turkcell’ den Vınn modemi ve 2GB bilgisayardan internete sahip olabiliyorsunuz
 • 24 ay fiyat garantisi
 • Taahhüt süresince aktivasyon, kurulum ücreti ve aboneliğiniz süresince modem ücreti ödemezsin.
 • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 21 Mart 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
 • Kampanyadan sadece bireysel yeni ve mevcut Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir.
 • Turkcell Superonline Yalın VDSL​ İnternet kurulumunuz yapıldıktan ve MF667 USB VINN modem cihazınız  teslim edildikten sonra, Turkcell Superonline’a iletmiş olduğunuz iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte size en yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek yeni bir bireysel faturalı data hattı açtırmalısınız. Kampanya kodunuz ile bilgisayardan internet faydanızı hattınıza tanımlatmanız gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 200 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Yalın VDSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni abonelikle Yalın VDSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, mevcut abonelikle Yalın VDSL'e geçiş yapan mevcut müşteriler içinse tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, yeni abonelikle Yalın VDSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti tutarı, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam bedeli, seçilen paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlanılan ay kadar toplam tutarı ve “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının] ve VINN Cihazının tüm vergiler dahil 56,26 TL bedeli toplamı ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL olarak son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
 • MF667 USB VINN modem cihazı ve bilgisayardan internet paketi kampanyayla birlikte sunulmakta olup stoklarla sınırlıdır.
 • Yeni Turkcell faturalı data hattından doğacak her türlü vergiler ve ücretler Turkcelle ayrıca ödenmelidir. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum ve aktivasyon bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan müşteriler, Turkcell Superonline’ın VDSL kampanyalarından yararlanabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.
 • 05.08.2014 tarihinden sonra gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
  Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.

 

Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi

Bilgisayardan internet paketi özellikleri:

 • Turkcell tarafından Turkcell Superonline taahhüdü boyunca sunulan aylık tekrarlı bir pakettir ve 1 kez tanımlanır.
 • Turkcell 2GB bilgisayardan internet paketinden yararlanabilmek için yeni bir faturalı data hattı açılması gerekmektedir.
 • Bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme veya kişiye devredilmez.
 • Bilgisayardan internet faydasını dönem içinde bitiren aboneler, farklı bir bilgisayardan internet paketi varsa paketinden kullanımına devam edebilir. Farklı bir paketi yoksa hızı 5Kpbs’ye düşer, aşım ücreti yansımaz
 • Turkcell Superonline İnternet kurulumunuz yapıldıktan ve MF667 USB VINN modem cihazınız  teslim edildikten sonra, Turkcell Superonline’a iletmiş olduğunuz iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte size en yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek yeni bir bireysel faturalı data hattı açtırmalısınız. Kampanya kodunuz ile bilgisayardan internet faydanızı hattınıza tanımlatmanız gerekmektedir.
 • Yeni faturalı data hattı ücreti 46TL olup aylık 3,83TL olarak 12 ay boyunca, TGM Ruhsat vergisi 18,95TL olup aylık 1,58TL olarak 12 ay boyunca, TGM kullanım vergisi ise aylık 1,58TL olarak kullanım süresi boyunca olmak üzere faturaya toplam 6,99TL ilave edilmektedir.
 • Kampanya kodunun kullanım, güvenlik ve gizlilik sorumluluğu Aboneye aittir. “Kampanya kodu” sadece bir kereye mahsus olmak üzere tanımlanır ve kullanılır
 • Turkcell bilgisayardan internet paketiniz, kampanya kodunuzu Turkcell İletişim Merkezlerinden yeni bir faturalı data hattı alıp aktiflettiğiniz zaman size gelecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile başlayacaktır. Kampanya kodunun kullanımı için son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Turkcell Superonline kampanya taahhüttünüz boyunca dilediğiniz zaman içinde kullanabilirsiniz.  Başvurunuzdan itibaren Turkcell Superonline kampanya taahhüttünüzün kalan ayları boyunca her ay internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. 
  Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar