Yalın VDSL Ev Numaranla Bize Gel Kampanyası

Yalın VDSL Ev Numaranla Bize Gel Kampanyası

24 Mbps’ye kadar Limitsiz 35 GB Yalın VDSL 12 ay boyunca ayda 39,90 TL!

15 Temmuz 2016 tarihinde sona ermiştir

39,9
TL / AY
Kategoriler: VDSL Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar
 • Ev Numaranla Bize Gel Yalın VDSL kampanyası kapsamında sunulan Hız, Kota, AKK, Tarife, Kampanya Fiyat bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur.
 •  Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Hız​​KotaAKK* ​​Tarife Fiyatı TL12 Ay Taahhütlü
Kampanya Fiyatı TL**​
​24 Mbps’ye kadar​Limitsiz​35 GB​91 TL​39,90 TL
​24 Mbps’ye kadarLimitsiz​​75 GB​99 TL​49,90 TL


*AKK, indirme (download) Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.
**Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan yeni bireysel internet ​müşterileri için geçerlidir.

Avantajlar
Avantajlar

 

 • Turkcell Superonline’dan 12 ay sabit fiyat garantisiyle süper hızlı internet fırsatını kaçırma!
 • Ev telefonu numaranı Yalın VDSL ile birlikte Turkcell Superonline’a taşıdığında sabit hat ücreti ödemezsin.
 • Ev telefonu ve limitsiz interneti tek faturada! Üstelik kurulum, aktivasyon taahhüt süresince ve modem abonelik süresince ücretsiz.

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 16 Mayıs 2016 - 15 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni müşteriler altyapı uygunluğuna göre Yalın VDSL hizmetine 12 ay taahhüt vererek ve ev numaralarını Turkcell Superonline’a taşımak şartıyla yararlanabilirler.
 • Yalın VDSL kampanyasında taahhüt süresince yeni müşterilere uygulanan tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olmam durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan müşteriler, Turkcell Superonline’ın Yalın VDSL kampanyalarından yararlanabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 200 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır..
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Adil Kullanım Koşulları) değeri 24 Mbps'ye kadar limitsiz 35 GB pakette 35 GB’ye ve 24 Mbps’ye kadar limitsiz 75 GB pakette 75 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download(indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır. ALO Hizmeti yeni müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.

 

Ev numaranla bize gel yalın VDSL kampanya taahhutnamesi için tıklayınız
Yükleniyor