VDSL Fırsat Kampanyası

VDSL Fırsat Kampanyası

24 Mbps’ye kadar Limitsiz 75 GB VDSL ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda sadece 59 TL!

6 Ağustos 2016 tarihinde sona ermiştir

59
TL / AY
Fiyatlar
Fiyatlar

​VDSL Fırsat kampanyası kapsamında sunulan Hız, Kota, AKK, Tarife, Kampanya Fiyat bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur.
 Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Hız​Kota​AKK* ​Tarife Fiyatı TL​​27 Ay Taahhütlü
Kampanya Fiyatı TL
​24 Mbps’ye kadar​Limitsiz75 GB​84 TL​İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 59 TL
35 Mbps’ye kadar​​Limitsiz​100 GB95 TL​İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 69 TL​
​50 Mbps’ye kadar​Limitsiz200 GB​​119 TL​İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 79 TL
​100 Mbps’ye kadar​Limitsiz​200 GB​139 TL​İlk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 89 TL

 *AKK, indirme (download) Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

Avantajlar
Avantajlar

 

 • Turkcell Superonline’dan ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay sabit fiyat garantisiyle süper hızlı internet teklifi fırsatını kaçırma!
 • Üstelik kurulum ve aktivasyon taahhüt süresince, modemse abonelik süresince ücretsiz!

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 30 Mart 2016 - 06 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre VDSL hizmetine 27 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • VDSL kampanyasında vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattınızın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan müşteriler, Turkcell Superonline’ın VDSL kampanyalarından yararlanabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 200 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti, tarife fiyatı ve kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Adil Kullanım Koşulları) değeri 24 Mbps'ye kadar limitsiz pakette 75 GB’ye, 35 Mbps’ye kadar limitsiz pakette 100 GB’ye, 50 Mbps’ye kadar limitsiz ve 100 Mbps’ye kadar limitsiz paketlerde 200 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download (indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler (%18 KDV) dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net​’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.

 

Yükleniyor