Yeni Sadece TV+ Kampanyası

Yeni Sadece TV+ Kampanyası

İngiltere Premier Lig , NBA, Formula 1 ve Moto GP heyecanın dahil olduğu TV+ keyfini tek başına yaşamak isteyenlere!

3 Ocak 2022 tarihinde sona ermiştir

59,9
TL

Yeni Sadece TV+ Kampanyası

En sevdiğiniz yerli, yabancı dizi ve filmler, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacağınız yayını geri alabilme fonksiyonu, HD kalitesi ve çok daha fazlası TV+'ın eğlenceli dünyasında 24 ay sabit fiyat avantajıyla.

Kategoriler: TV+ Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar

Kampanya kapsamındaki TV+ Paket seçenekleri ve bunlara ilişkin vergiler dahil aylık bedeller aşağıdaki şekildedir: ​​


TV+ HD keyfi : (Huawei/Vestel/Skyworth)

 


​TV+
Paketleri
TV+ Paketi
Aylık Tarife Fiyatı​
TV+ Paketi
Aylık İndirimi​
TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli​
TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli
İndirimi​
Kampanya
Fiyatı*​
TV+ 
Evde Sinema Paketi​
64,90 TL​15,00 TL​20,00 TL​​10,00 TL​59,90 TL
TV+
Aile Paketi​
​74,90 TL15,00 TL​20,00 TL​​10,00 TL69,90 TL​
TV+
Ekstra Paketi​
84,90 TL​15,00 TL​​20,00 TL​10,00 TL79,90 TL​

 

TV+ 4K keyfi : (Sagem)

​TV+
Paketleri
TV+ Paketi
Aylık Tarife Fiyatı​
​TV+ Paketi
Aylık İndirimi
​TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli
TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli İndirimi​
Kampanya
Fiyatı*​
TV+
Evde Sinema Paketi​
64,90 TL​​15,00 TL30,00 TL​​15,00 TL64,90 TL​
TV+
Aile Paketi​
​74,90 TL​15,00 TL​30,00 TL15,00 TL​74,90 TL
​TV+
Ekstra Paketi
84,90 TL​​15,00 TL30,00 TL​​15,00 TL​84,90 TL

Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​

*24 ay taahhütlü kampanya fiyatıdır, tüm vergiler dahildir.
 
Kullandığın Kadar Öde Tarifesi’ne ilişkin detaylara aşağıda yer verilmiştir;

Hız​Birim Başı Ücretlendirme​
Kullandığın Kadar Öde Fiber İnternet Tarifesi*​​25 Mbps0,015 TL/MB​

(*): Hiç kullanım olmadığı durumda Kullandığın Kadar Öde Tarifesi kapsamında herhangi bir sabit ücret yansıtılmayacaktır.

Avantajlar
Avantajlar

 

 • ​130'dan fazla kanal, yüzlerce film ve dizi ile TV+ keyfini doyasıya yaşarsınız. En sevdiğiniz yerli, yabancı dizi ve filmler, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber programları sürekli yenilenen içeriğiyle, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacağınız yayını geri alabilme fonksiyonu ve HD kalitesiyle TV+’ta. Üstelik fatura sürprizi yaşamazsınız! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
 • İlk 1 ay tüm kanallar açık.
 • Eve kadar ​modeminizi ve TV kutunuzu getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti ödemezsiniz.
Şartlar
Şartlar

 

 • ​Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ ve Fiber İnternet hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut ve yeni bireysel Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • TV+ paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde fiber internet kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 400 TL, fiber internet aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 150 TL, TV+ kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dâhil 200 TL ve TV+ aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dâhil 100 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dâhildir.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa; seçmiş olduğum TV+ Paketi ve TV+ Sinema Paketi için, her birinin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından bunlar için sağlanan indirim bedelleri, tüm vergiler dahil 400 TL (DörtyüzTürkLirası) Kurulum Ücreti,  tüm vergiler dahil 150 TL(YüzelliTürkLirası) Aktivasyon Ücreti, tüm vergiler dahil 200 TL (İkiyüzTürkLirası) TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler dahil 100 TL (YüzTürkLirası) TV+ aktivasyon ücreti ve TV+ Kutusu’nun teslim edildiği tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından sağlanan TV+kutusu aylık kira bedeli indirimlerinin toplamı; seçmiş olduğum TV+ Paketi ve TV+ Kutusu seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Huawei Kutu için 350 TL, Vestel Kutu için 450 TL, Sagem DI384 Kutu için 550 TL, Sagem DIW362 Kutu için 650 TL, Skyworth Kutu için 700 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 150 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanyada opsiyonel olan ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin (varsa) kotalarından düşmemektedir. Kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 00 00
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.​​

 

Yükleniyor