Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası

Exxen TV’den BluTV Play 1’e canlı kanallar, Bullet Train’den Yellowstone’a film ve diziler Turkcell Fiber'e ek ayda sadece 99,90 TL!

Kampanyaya katılım 1 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerlidir

99,9
TL / AY

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası ile BluTV Play 1 & Play 2, Exxen TV, S Sport, Disney Junior gibi canlı TV kanallarını, Tenet’ten Birdman’e ödüllü filmleri, The Walking Dead: Dead City’den 1923’e sadece TV+’ta bulunan dizileri, La Liga’dan EuroLeage’e spor karşılaşmalarını, ebeveyn pini özelliği ile güvenilir çocuk içeriklerini ve çok daha fazlasını televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Üstelik Durdur - Geri Al – Kaydet İzle’nin yanında Çevrimdışı İzleme özellikleri de sizinle!

Kategoriler: TV+ Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar

​​​​​​​TV+ HD keyfi : (Huawei/Vestel/Skyworth)

​TV+ Paketleri​​
​ TV+ Paketi Aylık Tarife Fiyatı​​
TV+ Paketi Aylık İndirimi​​​TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli ​​
​TV+ Kutusu Aylık
Kira Bedeli İndirimi​​
​Kampanya Fiyatı​*​
​TV+
Aile Paketi​
​450 TL
​39​5,10 TL
90 TL​45 TL​​99,90 TL

​​*12 ay taahhütlü kampanya fiyatıdır. Tüm vergiler dahildir.


TV+ Aile Paketi ile birlikte sunulan TV+ Full Sinema Paketi aylık indirim bedeli vergiler dahil 55 TL (ElliBeşTürkLirası)’dir​.

Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.

Avantajlar
Avantajlar

 

 • ​Mevcut faturanıza ek TV+ fırsatı!
 • Yabancı uyruklu mevcut fiber internet müşterileri​mize özel faturalarına ek olarak TV+ Aile Paketi ile ayda sadece 99,90 TL.
Şartlar
Şartlar

 

 • ​Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu grubuna açık fiber internet kampanyalarından yararlanan mevcut veya yeni​ Turkcell Superonline aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında 12 ay boyunca TV+ Aile paketi ile sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 450 TL Kurulum Bedeli ve tüm vergiler dahil 350 TL Aktivasyon Bedeli bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde  TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Huawei Kutu için 1300 TL, Vestel Kutu için 2100 TL, Skyworth Kutu için 1400 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 0000
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.​
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.​​

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız​​.

 

Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi
NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Yükleniyor