Konuşturan Turkcell TV+

Konuşturan Turkcell TV+

25 Mbps Kullandığın Kadar Öde İnternet + Her Yöne 300 dakika + Turkcell TV+ Ev Paketi

1 Ocak 2017 tarihinde sona ermiştir

29,9
TL / AY

Konuşturan Turkcell TV+

24 ay sabit fiyat avantajı ile "Net Fiyat"

Fiyatlar
Fiyatlar
Turkcell TV+ Paketleri Paket Fiyatları (TL) Kutu Kullanım Fiyatları (TL) 24 Ay Taahhütlü Toplam Fiyat (TL)
Turkcell TV+ Ev Paketi 9.90 20 24 ay x 29.90
Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi 19.90 20 24 ay x 39.90
Avantajlar
Avantajlar

​Ev telefonu ile rahatça konuşurken Turkcell TV+ teknolojisi ile televizyon keyfini yaşa! Kısıcası tek faturada hem konuş, hem izle!

 • Fiber internetle kullandıkça öde paketi
 • Ev telefonundan her yöne 300 dakika konuşma
 • Turkcell TV+ Ev Paketi
 • Üstelik 6 SinemaTV kanalı 24 ay boyunca hediye!
 • Turkcell Superonline kalitesiyle hepsi tek faturada!
Paket detayları için tıklayın​.​

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 01 Aralık 2015​ - 01 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet, Turkcell TV+ ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV, % 15 ÖİV) 29.90 TL,Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi için 39,90 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ve internet hizmeti kurulumu kampanya dahilinde ücretsiz olarak verilmekte olup, Kullandığın kadar öde paketi kapsamında data kullanılması halinde data ücretlendirilmesi www.superonline.net adresindeki güncel tarife ( 0,015 TL) üzerinden yapılacaktır. Ses hizmeti için ücretlendirme periyodu Yurtiçi GSM için 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. 300 dakika her yöne ücretsiz paketini aşan görüşmelere veya diğer yönlere doğru yapılan aramalar www.superonline.net adresinde duyurulan mevcut ses tarifenizden ücretlendirilir. Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence paket içerikleri fiyatlarına (%18 KDV, % 15 ÖİV) dahildir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 225 TL fiber kurulum ücreti, varsa tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL fiber aktivasyon ücreti, işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti,tüm vergiler ( % 18 KDV, %15 ÖİV) dahil 48​​ TL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli kampanya kapsamında ücretsiz verilen Turkcell TV+ Sök- At Paketi 25 Mps Kullandığın Kadar öde Fiber internet ve 300 Dakika Her Yöne Konuşma paketinin yararlandığım ay sayısı kadar bedeli toplam bedeli ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aşağıdaki tabloda seçmiş olduğum seçeneğe ait toplam kampanyalı aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanya kapsamında verilen modem ve Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır. Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na (AKK ) tabidir. Yukarıda belirtilen değerler indirme (download) Hız Alanlarını göstermektedir. Ay içerisinde indirme (download) ya da yükleme (upload) Hız Alanları aşıldığında ayın geri kalan günleri için indirme hızı 3 Mbps’ye, yükleme 1 Mbps’ye düşecektir.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • Turkcell TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Kablolu altyapının bulunduğu bölgelerin bilgilerine http://www.superonline.net/hakkimizda-detay?h=4 adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • *Her Yöne Paketi; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli ücretli özel servis numaraları (1XY) ve diğer alternatif telekom operatörlerine doğru yapılan aramalar için geçerlidir.

 

Konuşturan​ Turkcell TV+ Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​

 

Yükleniyor