Işık Hızında Fırsat Kampanyası

Işık Hızında Fırsat Kampanyası

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet ilk 3 ay ücretsiz sonraki 24 ay ayda sadece 59,90 TL

2 Ağustos 2016 tarihinde sona ermiştir

59,9
TL / AY

Işık Hızında Fırsat Kampanyası

İlk 3 ay ücretsiz sonraki 24 ay boyunca sabit net fiyatlı ışık hızında internet

Fiyatlar
Fiyatlar

​Hız

​Kota

​AKK* (indirme)

AKK* (yükleme)

Tarife Fiyatı (TL)​​

27 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı (TL)​​

100 Mbps

Limitsiz​

125 GB

50 GB

124 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 89,9 TL

​100 Mbps

Limitsiz​

75GB

50 GB

114 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 79,9 TL

​50 Mbps​

Limitsiz​

125 GB

50 GB

104 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 79,9 TL

50 Mbps​

Limitsiz​

75GB

50 GB

94 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 69,9 TL

25 Mbps​

Limitsiz​

125 GB

50 GB

94 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 69,9 TL

25 Mbps​

Limitsiz​

75GB

50 GB

84 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 59,9 TL

25 Mbps​

10 GB

25 GB

25 GB

54 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 39,9 TL

25 Mbps​

5 GB

25 GB

25 GB

49 TL

Ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ayda 34,9 TL

  *Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

 • Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz​!

 

Avantajlar
Avantajlar

 

 • Turkcell Superonline’dan ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay sabit fiyat garantisiyle yaza özel kampanya teklifi fırsatını kaçırma!
 • Ev telefonu numaranı Turkcell Superonline’a taşıdığında, 27 ay boyunca sabit hat ücreti ödemezsin. Ayrıca ev telefon numarasını taşıyana 27 ay boyunca her yöne 100 dakika konuşma paketi de ücretsiz.
 • Üstelik kurulum, aktivasyon taahhüt süresince ve modem abonelik süresince ücretsiz.

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 26 Mayıs 2016 - 01 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni veya mevcut Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 27 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 225 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 500 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin 27 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler (%18 KDV)  dahil 225 TL fiber kurulum ücreti, işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma kapsamında 27 ay boyunca yararlanılan ücretsiz 100 dakika paketinin aylık tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 6,99 TL tutarının yararlandığım ay kadar bedeli ) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (% 18 KDV) dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 27 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kapsamındaki paketler için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,015 TL / MB'dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB, kotalı paketlerin ise upload (yükleme) AKK değerleri 25 GB’dır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse taahhütnameye uygun cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ALO (sabit telefon) hizmeti aldığınız durumda 27 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden de yararlanılacaktır. 27 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da numara taşıma hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan aylık 100 dakika konuşma paketi de sonlanacaktır. 100 dakika konuşma paketinin şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır.
 • ​*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • **Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

 

Yükleniyor