Bilmenizde fayda var
Bilmenizde fayda var

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
 • Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
 • Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

Turkcell Dört Dörtlük Kampanyası Nedir?
Turkcell Dört Dörtlük Kampanyası Nedir?

 • Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük paketleri altında sizlere sunduğumuz kampanyadır.
 • Dört Dörtlük Paketler kampanyasından 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz. Üstelik hem cepten hem evden aldığınız hizmet Turkcell tarafında tek bir fatura olarak size sunulur.
 • Tek fatura sadece bu paketlerde olan müşterilerimize özel bir hizmetimizdir.
 • Üstelik kampanyada ev internet kurulum / aktivasyon taahhüt süresince ücretsizdir. 

Turkcell Dört Dörtlük Kampanyasından kimler faydalanabilir?
Turkcell Dört Dörtlük Kampanyasından kimler faydalanabilir?

Turkcell’de yeni veya mevcut bireysel mobil (GSM) faturalı ses hattı sahibi 
ve aynı zamanda Turkcell Superonline’da yeni bireysel sabit (ev interneti) hat sahibi müşteriler 
Dört Dörtlük paketler kampanyasında 24 ay kalma sözü vererek bu kampanyadan faydalanabilir.
 

 • Dört Dörtlük Paketler kampanyası dahilindeki Turbo Yeni 2 GB ve Turbo 3 GB paketlerinden yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir. ​
 • Mevcut durumda Turkcell mobil (GSM) yıllık abonelik kampanyalarından faydalanan aboneler bu kampanyaya geçiş yapabilirler. Turkcell Superonline sabit (ev interneti) kampanyalardan faydalanan aboneler bu kampanyaya geçiş yapamaz

Kampanyaya nasıl katılacağım?
Kampanyaya nasıl katılacağım?

​Turkcell İletişim Merkezlerinden, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve 532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden ve  www.turkcell.com.tr / www.superonline.net üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz. 

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Ne zaman kullanmaya başlarım?

 • Mevcut Turkcell müşterisi iseniz kampanyaya başvurduktan sonra ev internet paketinizin kurulumu tamamlandıktan sonra iletişim numaranıza gönderilecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile seçtiğiniz mobil paketinizi ve ev internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında ev interneti paketinizin kurulumu tamamlanana kadar seçtiğiniz mobil paketinizin aylık ücretinden kullanmaya başlar. Ev internet paketinizin kurulumu tamamlandıktan sonra iletişim numaranıza gönderilecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile kampanya kapsamında seçtiğiniz mobil paketinizi ve ev internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında tek fatura hizmetim ne zaman başlar?
Kampanya kapsamında tek fatura hizmetim ne zaman başlar?

 • Kampanya kapsamındaki Turkcell Superonline hizmet bedeli ilk defa kampanyaya katılım gerçekleştikten sonraki ay içerisinde kesilen Turkcell Mobil iletişim faturasına yansıtılacaktır. Kampanyanın bittiği ay içerisinde gerçekleşen kampanya kapsamındaki ev interneti kullanımı da bir sonraki ay kesilecek olan Turkcell Superonline faturanıza yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılım sağladığınız ayki Turkcell Superonline hizmet bedeliniz ve varsa daha önce aldığınız hizmetlerin bedeli kullanım gününüze oranla hesaplanarak Turkcell faturanıza yansıtılacaktır.
 • Turkcell ya da Turkcell Superonline tarafında kampanyadan çıkmanız / aboneliklerinizi iptal etme durumunda iki hizmetin de cayma bedelleri ayrıca hesaplanarak faturalarınıza yansıtılır

Turkcell Ödeme Hizmetleri / Mobil Ödeme Bilgiler: 
 
Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm hizmetler/ürünler ve doğan bedeller TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında seçilen ev internet paketi ilişkili Superonline hizmetlerinin karşılığında tahakkuk eden alacağın (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile tahsil edilecektir. Bu doğrultuda yeni müşteriler için TÖHAŞ ile ilgili mobil ödeme hizmeti onayı ilgili sözleşmelerin imzalanmasıyla verilecektir.

Ödeme Hizmeti Üyelik Bedeli
6 aylık üyelik bedeli standart kullanım için 4,99 TL; Premium kullanım için ise 6,99 TL'dir. Facebook reklam ödemelerini, Turkcell mobil ödeme ile  yapan müşteriler, Premium statüsündedir. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğiniz otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 2TL’lik fark ücreti alınacaktır.
Üyelik bedeli ödeme bilgilendirmesi faturalı hatlar için Turkcell faturası ile, ön ödemeli hatlar için ise SMS ile yapılır.

Geç Tahsilat Bedeli
Aşağıda yer alan geç tahsilat bedelleri, müşterilerin satın aldıkları ürün tutarını mobil ödeme ile cep telefonu faturasına yansıtılarak ödemeyi tercih etmeleri ve bu ödemeleri geciktirmeleri halinde; faturanın son ödeme tarihinden itibaren geciken gün aralığına göre tahsil edilmekte olup bu tutarlar müşterinin bir sonraki faturası ile tahsil edilecektir. Geç tahsilat bedeli fatura başına 4,99 TL ‘yi geçmeyecektir.
0-30 gün gecikme durumunda 2TL ve tutarın %2’si,
31- 60 gün gecikme durumunda 2,5TL ve tutarın %4’i,
61 gün ve üstü gecikme durumunda 3TLve tutarın %8’i alınacaktır.
 
Detaylı bilgi için tıklayınız ​
 

Tarife/Paket her ay yenilenecek mi?
Tarife/Paket her ay yenilenecek mi?

​Evet, paketler kampanya taahhüdünüz boyunca her ay, otomatik olarak yenilenecektir. 

Tarife/Paket değişikliği yapılabilir miyim?
Tarife/Paket değişikliği yapılabilir miyim?
​Turkcell yıllık abonelik kampanyasından yararlanıyorsanız ev internet kurulumunuzdan itibaren geçerli olacak şekilde, 24 ay taahhüt vererek cayma bedeli ödemeden bu kampanyaya​ geçiş yapabilirsiniz.​
Turkcell Cihazlı Kampanyadan yararlanıyorsanız bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz.

Birden fazla kez paket alabilir miyim?
Birden fazla kez paket alabilir miyim?

​Hayır, sadece bir defa alabilirsiniz.

Mobil hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde paket dakikalarım geçerli olur mu?
Mobil hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde paket dakikalarım geçerli olur mu?

​Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

Kullanmadığım Tarife/Paket faydalarım bir sonraki aya devreder mi?
Kullanmadığım Tarife/Paket faydalarım bir sonraki aya devreder mi?

​Devretmez.

Paketlerim yurt dışında geçerli mi? Yurtiçi ve Yurtdışı kullanım koşulları nelerdir?
Paketlerim yurt dışında geçerli mi? Yurtiçi ve Yurtdışı kullanım koşulları nelerdir?

 • 06.05.2015 tarihi itibarıyla mobil tarifenizden KKTCELL yönüne yapılan aramalar tarifenizdeki yurt içi arama dakikalarından sayılır, hattınıza ek bir ücret yansımaz.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. ​Detaylı bilgi için tıklayınız.​​ 
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​
 •  Tarifeye bağlı aldığım paketler, ek paketler ve ek kampanyalar da yurt içi tarifemi yurt dışında kullanabilme özelliği kapsamında değildir, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.
 • Yurt içi paketinin bitmesi durumunda yurt dışında kullanımınız şu şekilde olur; ​Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Nasıl İptal ederim?
Nasıl İptal ederim?

​Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyanızı iptal edebilir başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
Kampanyalardan birinin iptali durumunda diğeri de otomatik olarak iptal olur.
Ev internet abonelik iptali için Sabit internet aboneliğini başlatmaya yetkili Superonline bayisine yazılı olarak veya Superonline’a faks yoluyla bildirmelisiniz. Sabit internet hizmeti abonelik iptali sadece Superonline bayisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tarife/paket dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?
Tarife/paket dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?

​Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?

​Mobil faydalarınız için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Tarife/Paketlerimi aşarsam ne kadar öderim?
Tarife/Paketlerimi aşarsam ne kadar öderim?

 • Mobil tarife paketi bitişindeki kullanımlarım bilgisi için tıklayınız.
 • Ev İnternetinde fiyatlar bölümünde ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme/yükleme AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps'ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps'ye düşecektir. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır


Kampanyanın taahhütsüz seçeneği var mıdır?
Kampanyanın taahhütsüz seçeneği var mıdır?

​Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 

Kampanyadaki ev interneti hizmeti için aktivasyon / kurulum / modem ücreti ödeyecek miyim?
Kampanyadaki ev interneti hizmeti için aktivasyon / kurulum / modem ücreti ödeyecek miyim?

 

 • Aktivasyon ve kurulum hizmeti 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Modem kullanım bedeli 7 TL kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline fiber hizmetine ait modem ücretini tüm vergiler dahil 250 TL olarak son faturaya yansıtır.

 

Kampanya süresi içinde aboneliğimi aynı kampanya altındaki başka bir paketle değiştirebilir miyim?
Kampanya süresi içinde aboneliğimi aynı kampanya altındaki başka bir paketle değiştirebilir miyim?

​Evet, aynı kampanya altında sunulan farklı hız/kota seçenekleri bulunan paketlere geçiş yapabilirsiniz. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.

Kampanya süresi içinde Dört Dörtlük paketlerinden farklı kampanyalarından yararlanabilir miyim?
Kampanya süresi içinde Dört Dörtlük paketlerinden farklı kampanyalarından yararlanabilir miyim?

​Kampanya taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan farklı bir kampanyaya geçmeniz durumunda Dört Dörtlük Paketler kampanyanız ve buna bağlı yararlandığınız mobil ve ev interneti paketleriniz iptal olur. 

Mobil numara değişikliği / taşıma, faturasız hatta geçiş, mobil ve sabit devir, borç nedeniyle hatların kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?
Mobil numara değişikliği / taşıma, faturasız hatta geçiş, mobil ve sabit devir, borç nedeniyle hatların kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?

 • ​Mobil Numara değişikliği kampanya devam eder, diğer durumlarda devam etmez.
 • Kampanya kapsamında mobil/sabit hattın devrine izin verilmez. Kampanyanızı iptal ederek bu işlemleri yapabilirsiniz. Sabit hat hizmeti dondurulabilir. ​

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi ?
Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi ?

 • Kampanya taahhüttünüz bittiğinde herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız mobil paketinizin aylık aboneliğinden ile kullanmaya devam edersiniz. Ev interneti aboneliğiniz için ise herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız paketinizin tarifesinden ücretlendirilirsiniz.
 • Kampanyanızı taahhüt süresi içinde iptal etmeniz durumunda herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız mobil paketinizin aylık aboneliğinden kullanmaya devam eder ve kampanya cayma bedeli faturanıza yansır. Ev interneti paketiniz için ise Dört Dörtlük paketinizden kalan taahhüt süresi kadar ilgili paketin Dört Dörtlük devam kampanyasına cayma bedeliniz taşınarak geçişiniz sağlanır. Ev interneti devam kampanyası paket detayları için tıklayınız. ​

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde Tek Fatura hizmetim ne olur?
Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde Tek Fatura hizmetim ne olur?

​Kampanya iptali veya taahhüt bitiminde son faturanız kampanya kapsamında aldığınız mobil hizmetleriniz için Turkcell faturanıza, ev interneti hizmetleriniz için ise Turkcell Superonline faturanıza yansır. 

Hangi durumlarda kampanya iptal olur ve ne kadar iptal bedeli faturama yansır?
Hangi durumlarda kampanya iptal olur ve ne kadar iptal bedeli faturama yansır?

 

 • Kampanya kapsamında taahhüt süreniz içinde mobil veya ev interneti hizmetinizden en az birinin iptali durumuna kampanyanız iptal olur. Aşağıdaki durumlara göre cayma bedeli yansıtılır.
 • Turkcell ve Turkcell Superonline aboneliğiniz devam ederken kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır ve mobil paketinizin aylık aboneliğinden devam edersiniz. Turkcell Superonline aboneliğiniz kampanya kapsamındaki Dört Dörtlük devam kampanyasına kalan taahhüt süreniz boyunca cayma bedeliniz saklı tutularak taşınır.
 • Turkcell aboneliğiniz devam ederken Turkcell Superonline aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır ve mobil paketinizin aylık aboneliğinden devam edersiniz. Turkcell Superonline’dan kampanya kapsamında aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz Turkcell Superonline faturanıza yansır.
 • Turkcell Superonline aboneliğiniz devam ederken Turkcell aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır. Turkcell Superonline aboneliğiniz kampanya kapsamındaki Dört Dörtlük devam kampanyasına kalan taahhüt süreniz boyunca cayma bedeliniz saklı tutularak taşınır.
 • Her iki aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır. Turkcell Superonline’dan kampanya kapsamında aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz Turkcell Superonline faturanıza yansır.
 • Turkcell mobil paketi için cayma bedeli; Kampanyadan taahhüt süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına Turbo Yeni 2GB paketi için KDV, OIV dahil 16TL, diğer mobil paketler için KDV, ÖİV dahil 26TL 
  ​kampanya iptal bedeli yansır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek kampanya iptali gerçekleştirilir.
 • Turkcell Superonline hizmeti için cayma bedeli;
 • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin  [tüm vergiler dahil 240 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa)  numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 

Kampanya kapsamında ev interneti hattımı nakil ettirebilir miyim?
Kampanya kapsamında ev interneti hattımı nakil ettirebilir miyim?

 • Evet, nakil ettirebilirsiniz.
 • Fiber Hizmetinizi nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL tutarındaki nakil ücreti TURKCELL tarafından ayrıca “Tahsilatına Aracılık Edilen Ücretler” başlığı altında faturalanacaktır. 

Bu kampanyadan yararlanıp diğer Sabit İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?
Bu kampanyadan yararlanıp diğer Sabit İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?

 • Evet yararlanabilirsiniz.
 • Diğer İSS Cayma Bedeli kapsamında Diğer İSS’lerden gelen faturalardaki cayma bedelini herhangi bir kalem ayrımı olmaksızın yani sadece İnternet bedeli değil İnternet, TV, Ses, Cihaz…etc tüm genel bedeller vergiler dahil Fiber’de 500 TL’ye kadar üst limitleri kapsamında karşılanabilecektir.

Kampanya süresi içinde Turkcell Superonline sabit telefon hizmetlerinden yararlanabilir miyim?
Kampanya süresi içinde Turkcell Superonline sabit telefon hizmetlerinden yararlanabilir miyim?

 

 • Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz. Numara tahsis ile kampanyadan yararlanılması halinde, aksi duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti ayrıca yansıtılır.
 • Sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıdığınız durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden yararlanabilirsiniz. 100 dakika konuşma paketi: şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımlarınız yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilinir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalarda için 60 saniyedir.
 • Turkcell Superonline bireysel taahhütlü internet kampanyalarında sunulan ücretsiz konuşma paketi arama yönü içeriğine ayrıca Turkcell Superonline (Onnet) yönü de dahildir.​

 

Damga Vergisi Ödeyecek miyim?
Damga Vergisi Ödeyecek miyim?

​Bir defaya mahsus olmak üzere şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Dört Dörtlük Paketlere özel 4.5G hızında ücretsiz servisler nelerdir?
Dört Dörtlük Paketlere özel 4.5G hızında ücretsiz servisler nelerdir?

​ 
 
Dört Dörtlük Turbo Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır: ​

 • Akıllı Depo: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında Akıllı Deponuzda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 25 GB saklama alanı ücretsiz. Ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi de hattınıza ücretsiz tanımlanır.
 • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 1GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.
 • Dergilik:  Dergilik kullanımlarında geçerli 5GB​​ internet paketi de hattınıza ücretsiz tanımlanır.
​Dört Dörtlük Platinum Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır: 
 • Turkcell TV+ Cep paketi: 4.5G hızında televizyon keyfi Turkcell TV+! Üstelik 4.5G farkıyla TV keyfi için 5GB interneti içinde.
 • fizy Müzik Üyeliği: Mükemmel ses kalitesiyle 4.5G hızında müzik keyfi fizy’de! fizy Müzik Üyeliği ile milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleyebilir, ruh haline göre hazırlanmış listelerden seni alıp götürecek şarkıyı fizy ile keşfedebilirsin. Ayrıca ayda sam 1 saat video izleyebilirsin, üstelik internetinden de harcamadan! Ayrıcalığından faydalanmak için http://trcll.im/fizy den fizy uygulamasını indirebilirsin.
 • Akıllı Depo: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında Akıllı Deponuzda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 100 GB saklama alanı ücretsiz. Ayrıca akıllı Depo kullanımlarında geçerli 5GB internet paketi de hattınıza ücretsiz tanımlanır.
 • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 5GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.
 • Dergilik:  Dergilik kullanımlarında geçerli 5GB​​ internet paketi de hattınıza ücretsiz tanımlanır.


Ses paketleri için Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Ses paketleri için Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
Yükleniyor