Konuşturan Yalın ADSL

Konuşturan Yalın ADSL

8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL + ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu Ayda 74,90 TL

1 Ocak 2019 tarihinde sona ermiştir

74,9
TL / 24 AY

Konuşturan Yalın ADSL


Ev internetinizin fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez. fizy’le müzikleri dinle dinle, TV+ ‘la filmleri, dizileri izle izle, BiP’le konuş konuş, lifebox’la anılarını yükle yükle, Dergilik’le en iyi dergileri oku oku internetin bitmesin!

Fiyatlar
Fiyatlar

​​24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*​
 

Kampanya Teklifi Tarife Fiyatı (TL) 24 Ay Taahhütlü Fiyat (TL)
Yalın ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK**  99 64,90 
 200 Dakika Konuşma Paketi***  11,99  10
TOPLAM  110,99  74,90

 

*Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve kablosuz ev telefonu da ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. Ay içerisinde AKK sınırı aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 5 Mbps'ye düşer.
***200 Dakika Konuşma Paketi; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Bu ücretli dakika paketine ek olarak Turkcell Superonline (onnet) yönüne aylık 3000 dakika ücretsiz konuşma paketi ayrıca verilir.​

*Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

Avantajlar
Avantajlar

​Limtsiz Yalın ADSL ve sabit hatlı telefon tek faturada birleşiyor, Turkcell Superonlinelıların kafası rahat ediyor!

 • Yalın ADSL internet ve telefon hizmeti bir arada tek faturada!
 • 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK Yalın ADSL Keyfi!
 • 200 Dakika Konuşma Paketi* Rahatça Konuşma!
 • Kablosuz Ev Telefonu ve Tüm Turkcell Superonline'lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme ücretsiz!

*200 Dakika Konuşma Paketi; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Bu ücretli dakika paketine ek olarak Turkcell Superonline (onnet) yönüne aylık 3000 dakika ücretsiz konuşma paketi ayrıca verilir.​

Ev numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan bireysel internet müşterilerine sabit hat ücreti yansıtılmaz!

Şartlar
Şartlar
 • ​​Kampanya 18 Temmuz 2018 - 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. ​
 • Kampanya avantajlarından yeni Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri ve mevcut ADSL aboneliklerini Turkcell Superonline Yalın ADSL aboneliğine geçirmek isteyen müşteriler, 24 ay abonelik taahhütü kapsamında ve ALO Hizmeti (sabit telefon hizmeti) almaları koşuluyla yararlanabilirler.
 • İnternet kotasından düşmeden TV+, lifebox, BİP, fizy, Dergilik kullanımı 15.10.2018 – 31.03.2019 tarihleri arasında tüm Superonline bireysel yeni ve mevcut müşterilerine sunulur. İlgili uygulamaların internet kullanımları bu tarihler arasında Superonline tarafından sunulan paketlerin adil kullanım kotasından veya internet kotasından düşmez. Uygulamalarla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Ay içerisindeki veri indirme (download), 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye ulaştığında download (indirme) internet hızı 5 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde indirme (download) internet hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir. (AKK: Adil Kullanım Koşulları)
 • 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır. 
 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 120 TL'ye kadar Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi taahhütnamede belirtilen detaylar kapsamında sunulmaktadır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Turkcell Superonline'a yeni xDSL müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • 8 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline, böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır, abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde Turkcell Superonline hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.
 • Kampanya kapsamında sunulan 200 Dakika Konuşma Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan ücretli dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir. ​
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) kablosuz ev telefon (AS180, CL540, D160, D182, HD kablosuz ev telefonu ve ePure model kablosuz ev telefonu cihazları da dahildir) alınabilir, bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak müşteriye  faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
Konuşturan Yalın ADSL Kampanyası Taahhütnamesi


*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​