Mevcut Müşteriye Özel Alcatel Smart Tab 7 Kampanyası

Mevcut Müşteriye Özel Alcatel Smart Tab 7 Kampanyası

Alcatel Smart Tab 7 tabletiniz, ışık hızındaki Fiber internet ile birlikte !

1 Haziran 2022 tarihinde sona ermiştir

99
TL / 3 AY

Mevcut Müşteriye Özel Alcatel Smart Tab 7 Kampanyası

Alcatel Smart Tab 7 tabletiniz, ışık hızındaki Fiber internet ile birlikte !

Kategoriler: Diğer Kampanyalar
Fiyatlar
Fiyatlar

​Hız
Kota​Taahhüt Süresi​​Toplam Kampanya Fiyatı
40 Mbps
​Limitsiz​

24 Ay
İlk 6 ay 99 TL, son 18 ay 160 TL
​50 Mbps

Limitsiz​
​24 Ay

İlk 6 ay 99 TL, son 18 ay 175 TL
​100 Mbps​​

Limitsiz​
​24 Ay

İlk 6 ay 99 TL, son 18 ay 190 TL
200 Mbps
​Limitsiz​

​24 Ay

İlk 6 ay 99 TL, son 18 ay 215 TL
500 Mbps 
Limitsiz​
24 Ay
İlk 6 ay 99 TL, son 18 ay 310 TL

Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 12 TL WiFi 5 veya WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 

Avantajlar
Avantajlar

​Tabletiniz kapıda teslim!

Şartlar
Şartlar

 • Kampanya 01.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan mevcut Turkcell Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır. ​
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 veya Wi-fi 6 modem için 12 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa WiFi 6 modem kullanım ücreti indirimleri, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, kampanya kapsamındaki cihaza göre tabletin rayiç bedeli (Alcatel Smart Tab 7 tabletin  tüm vergiler dahil fiyatı 999 TL ) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 150 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir. ​
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yeni nesil WiFi 6 modem talep etmesi durumunda, tüm vergiler dahil 125 TL modem yeniden kurulum ücreti tek seferde faturaya yansıtılır. WiFi 6 modem kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​

Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi


​Marka & Model
Alcatel Smart Tab 7 
​Ekran
​7” TFT 16M Renk Ekran (1024 x 600)​​​
İşlemci
​4xCortex-A7@ 1.3GHz
​RAM​
 1 GB​
​Hafıza
​ 16 GB​
​Bağlantı
​WiFi, OTG/Micro SD (Uyumlu SDHC, Max. 64 GB) Kart, 3,5 mm Kulaklık Soketi​
​Kamera
​Ön Kamera VGA, Arka Kamera 2. MP​
​Pil Kapasitesi​
​​ ​​2580 mAh
İşletim Sistemi​
​Android™ 11 (Go edition)​ ​​
​Boyutlar
​189.5 x 111 x 9.15mm, 245g


Yükleniyor