Fiber Hızda 100'ü Yakalayan Kampanya

Fiber Hızda 100'ü Yakalayan Kampanya

Superonline ışık hızında fiber internetin keyfini çıkarın.

30 Kasım 2023 tarihinde sona ermiştir

191,95
TL / AY

Fiber Hızda 100'ü Yakalayan Kampanya

Superonline ışık hızında fiber internetin keyfini çıkarın.

Kategoriler: Diğer Kampanyalar
Fiyatlar
Fiyatlar
​​​​​​​​İndirme Hızı​
​Yükleme Hızı​​​Kota
​​12 Ay Sözünüze 
Kampanya Fiyatı​
​​24 Ay Sözünüze 
Kampanya Fiyatı​
​100 Mbps​
20 Mbps​Limitsiz​​​191,95 TL
191,95 TL​

Şartlar
Şartlar
 • ​Kampanya 23 Mayıs – 30 Kasım 2024 tarihleri arası açık kalacaktır.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan geçişe tanımlı mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilir. 
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​ sunulabilmektedir.
 • Bu kampanyaya geçen müşterilerin taahhüt süreleri değişmemektedir. Kampanya upsell özellikli kampanyadır.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil WiFi 5 ve WiFi 6 modemler için 22,37 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell ​Superonline abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 600 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında opsiyonel ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​. ​

Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi

​Bu kampanyaya mevcutta aşağıdaki kampanyalarda olan müşteriler geçiş yapabilir:

Sök At Kampanyası, Bize Taşın Kampanyası, Turkcell'lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket, Turkcell Fiber Süper Paketler (24 Ay), Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası, Turkcell Fibere Giriş Paketi (24 Ay), Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği (24 Ay)
Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği (24 Ay), Fiber İnternette Avantaj Kampanyası, Turkcell Fiber Limitsiz Süper Paketler (24 Ay), Fibere Giriş Paketi Kampanyası 24 Ay, Turkcelllilere Özel 2Ay Ücretsiz Fiber Kampanyası, Fiber Süper Paketler Kampanyası 24 Ay, Fiber Hız Şenliği Kampanyası(24 Ay), Avantajlı Fibere Devam Erken Fırsat Kampanyası, Fibere Giriş Paketi Kampanyası 12 Ay, Avantajlı Fibere Devam Kampanyası, Fibere Devam Erken Fırsat Kampanyası, Fiber Giriş Paketi Özel Fırsat Kampanyası, Fiber Yüksek Hız Paketi Özel Fırsat Kampanyası, Fibere Devam Kampanyası, Fibere Devam Son Fırsat Kampanyası, Avantajlı Fibere Devam Son Fırsat Kampanyası, Fiber Süper Paketler Kampanyası (12 Ay), Fiber İnternette Yeni Fırsat Kampanyası, Fiber Süper Avantaj Kampanyası, Superonline Fiberli Olma Zamanı Kampanyası, Superonline Fiberli Olma Zamanı Yüksek Hız Kampany, Fiber Mükemmel Avantaj Kampanyası,,, Avantajlı Fiber Yeniden Son Fırsat Kampanyası, Superonline Fiber İnternette Yeni Fırsat, Fiber Yeniden Son Fırsat Kampanyası, Avantajlı Fiber Yeniden Kampanyası, Superonline Fiber Süper Avantaj Kampanyası

Yükleniyor