Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

24 Mbps Limitsiz 50 GB AKK Fiber İnternet + ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu Ayda 69,90 TL

1 Ocak 2019 tarihinde sona ermiştir

69,9
TL / 24 AY

Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası


Turkcell Fiber'de fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez. fizy’le müzikleri dinle dinle,TV+ ‘la filmleri, dizileri izle izle, BiP’le konuş konuş, lifebox’la anılarını yükle yükle, Dergilik’le en iyi dergileri oku oku internetin bitmesin! Paycell Kart'a özel Turkcell internet ve dijital uygulamalarda geçerli 50 TL değerinde hediye!

Fiyatlar
Fiyatlar

​​​24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*​

 

Hız Kota AKK**
İndirme (Download)
AKK**
Yükleme (Upload)​
Tarife Fiyatı (TL) 24 Ay Taahhütlü
Fiyat (TL)
24 Mbps Limitsiz 50 GB 50 GB​ 94 59,90
200 Dakika Konuşma Paketi*** ​ 11,99 10
TOPLAM ​ 105,99 69,90

 *Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve kablosuz ev telefonu da ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. Ay içerisinde veri indirme ya da veri yükleme AKK sınırı aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 8 Mbps'ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps'ye düşer.
*** 200 Dakika Konuşma Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.​ Bu ücretli dakika paketine ek olarak Turkcell Superonline (onnet) yönüne aylık 3000 dakika ücretsiz konuşma paketi ayrıca verilir.
Avantajlar
Avantajlar

 

 • 200 Dakika Konuşma Paketi* ile Rahatça Konuşma!
 • Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Yok!
 • Kablosuz Ev Telefonu hediye!
 • Tüm Turkcell Superonline ALO müşterileriyle ayda 3000 dakika ek görüşme ücretsiz!
*Konuşma Paketi; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Bu ücretli dakika paketine ek olarak Turkcell Superonline (onnet) yönüne aylık 3000 dakika ücretsiz konuşma paketi ayrıca verilir.​

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 17 Temmuz 2018 - 01 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri ve 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • İnternet kotasından düşmeden TV+, lifebox, BİP, fizy, Dergilik kullanımı 15.10.2018 – 31.03.2019 tarihleri arasında tüm Superonline bireysel yeni ve mevcut müşterilerine sunulur. İlgili uygulamaların internet kullanımları bu tarihler arasında Superonline tarafından sunulan paketlerin adil kullanım kotasından veya internet kotasından düşmez. 
 • Paycell kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. ​
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Abonelik sonlandırılırsa ve modem taahhütnamede yazan detaylara uygun teslim edilmezse tüm vergiler  dahil 250 TL modem bedeli faturalanır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 240 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya teklifine tüm vergiler dahildir.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 500 TL'ye kadar Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi taahhütnamede belirtilen detaylara uygun sağlanabilmektedir.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında sunulan 24 Mbps limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) Adil Kullanım Koşulu (AKK) sınırı aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 8​ Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan Konuşma Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. İlgili dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir. İlgili dakika paketi ile birlikte SwissVoice IH250 kablosuz ev telefonu taahhüt kapsamında ücretsiz sunulacaktır.
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyasına sahip olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) adet kablosuz ev telefonu alınabilir. Bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
Konuşturan ​Fiber İnternet Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​