Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Tablet Kampanyası

Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Tablet Kampanyası

Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Tablet Superonline'da!

21 Haziran 2023 tarihinde sona ermiştir

336,96
TL / 6 AY

Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Tablet Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Kablo müşterilerimiz için Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Tablet internet faturanıza ek 3 veya 6 aya varan taksitlerle!

Kategoriler: Cihaz Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar
​​Cihaz Marka
Cihaz Model​​Taahhüt Süresi
Aylık Cihaz Bedeli*​​Toplam Cihaz Bedeli*
TCL​​Tab 7 Lite Wifi 9309X
​​3 ay
₺633,60
₺1.900,80
TCL​Tab 7 Lite Wifi 9309X​6 ay​₺336,96
₺2.021,76*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.

Avantajlar
Avantajlar

​Kampanyadan yeni & mevcut Superonline Fiber, DSL ve Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell Superonline, cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, Tüketici Finansman sözleşmesi şartlarını okumuş, sözleşmeyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni gelen müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri örneğinin mevzuata uygun şekilde alınmış ve abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşteri Turkcell Superonline kanalından aktif bir Tüketici Finansman sözleşmesi olsa bile kredi limiti yettiği durumda yeni bir Tüketici Finansman sözleşmesi ile ikinci bir Financell kredili cihaz satın alabilir. Eğer müşterinin Turkcell Superonline kanalında tamamlanmayan Tüketici Finansman kredili cihaz siparişi varsa, yeni bir kredili cihaz satın alımına geçmeden önce eski tamamlanmayan siparişini sonlandırması gerekmektedir. Bir müşterinin Turkcell Superonline kanalında aynı anda maksimum 2 adet aktif Tüketici Finansman kredili cihaz satın alım sözleşmesi olabilir. Müşteri Tüketici Finansman sözleşmeli 2 cihaz satın alma hakkını aynı anda aynı sözleşmede kullanamaz. 2 cihaz satın alma hakkını her bir sözleşmede birer cihaz satın alarak iki ayrı Tüketici Finansman sözleşmesiyle kullanabilir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin faturalarına, internet ve diğer hizmetlerin bedeline ek olarak, Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Kampanyası kapsamında verilen cihaza ilişkin kredi taksiti yansıtılacaktır.
 • Cihaz kredi taksitleri, Turkcell Superonline faturasına Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmeti A.Ş (Paycell) aracılığıyla yansıtılmaktır. Taksitlerin Turkcell Superonline faturasına yansıtılabilmesi için müşterinin ödemeye aracılık yöntemiyle tahsilata onay vermiş ve Paycell kullanıcı sözleşmesini imzalamış olması gerekmektedir.
 • Müşteri, Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Kampanyası kapsamındaki Tüketici Finansman sözleşmesini süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu cihaz kampanyasına ilişkin imzaladığı Tüketici Finansman sözleşmesinde yer alan cihazın kalan kredi taksitleri Financell tarafından müşteriye aylık faturalandırılmaya devam edecektir. Müşteri Financell anlaşmalı ödeme noktalarından kredi taksit ödemelerini gerçekleştirebilecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli TCL Tab 7 Lite Wifi 9309X Kampanyası   ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Turkcell Superonline kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   
Daha Fazla Bilgi
Daha Fazla Bilgi

Teknik Özellikler;

​Cihaz Özellikleri​​ ​​​
​Ekran​7” TN, 1024 x 600 piksel​
​Ön Kamera
2MP, FF​
​​​Arka Kamera
2MP, FF​
​​İşletim Sistemi​Android™ 10 (Go edition)​
​İşlemci​MT8167, 4 Çekirdekli:  4xCortex-A7@ 1.3GHz​​
​Bellek
1GB RAM​
​​​Dahili Hafıza
32GB ROM​
​Harici Hafıza​
MicroSD kart ile 128 GB'a kadar​
Pil
2580mAh (tipik)​
Boyutlar
189.5x111x9.15mm​​
Bağlantı
Micro USB 2.0​

Bilgi;
*Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e  yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
*Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
*Akıllı Telefonlarda 12 ay, tabletlerde 6 aya varan  taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.
*Yasal olarak, fiyatı 12.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.

Yükleniyor