Üniversiteli Fiber Oyun Kampanyası

Üniversiteli Fiber Oyun Kampanyası

12 ay taksitle 200 TL'lik oyun kuponu ve Logitech Wireless Gamepad (F710) sadece Üniversitelilere özel kampanya ile ayda 12,90 TL

31 Aralık 2015 tarihinde sona ermiştir

12,9
TL / AY

Üniversiteli Fiber Oyun Kampanyası

Üniversitelilere özel 12 ay taksit avantajıyla Fiber Oyun Paketi ile süper oyunlarda 200 TL değerinde oyun içi eşya ve süper Logitech Kablosuz F710 GamePad!

Kategoriler: Oyun Kampanyaları
Fiyatlar
Fiyatlar

​Üniversitelilere ayda 12,90 TL'ye 12 ay taksitle 200 TL oyun içi eşya fırsatı + LOGITECH kablosuz Gamepad!


*Kampanya kapsamında müşterilerimize taahhütname imzalatılacaktır. Taahhüde aykırılık halinde taahhütnameye göre cayma bedeli yansıtılır.

Avantajlar
Avantajlar

 • Üniversiteli fiber oyun paketi, 12 aylık fiber internetine ek ayda sadece 12.90 TL!
 • 3 Joygame oyunundan (Wolfteam, Goley, MSTAR) toplam 200 TL’lik hediye kupon kodu!​
 • Logitech F710 wireless gamepad!
 • 12 ay taksit avantajı!

Şartlar
Şartlar

 • Kampanya 01.12.2014-31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan ürün stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni Üniversiteli fiber internet aboneleri kullanmakta oldukları internet paketlerine ek olmak üzere yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için abonenin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline fiber internet abonelerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline Üniversiteli Fiber Oyun Paketi, Logitech Wireless F710 marka gamepad ve Joygame’in 3 oyununun (Wolfteam, MSTAR ve GoLEY) uygulamasını içeren bir CD ve toplam 200TL değerinde hediye kupon kodunu içeren bir oyun kutusundan oluşmaktadır.
 • Abonenin 1’den (birden) fazla fiber aboneliği olmasına bakılmaksızın, toplamda fiber internet aboneleri 1 (bir) adet Üniversiteli Fiber Oyun Paketi satın alabilir.
 • Üniversiteli Fiber Oyun Paketi Kampanyasından yararlanan Üniversiteli fiber internet abonelerinin Üniversiteli Fiber Oyun Paketi taksitleri, kullanmakta oldukları internet paketlerinin aylık faturasına ek olarak ücretlendirilecektir.
 • MStar, Goley ve Wolfteam oyunlarından 16 Haneli oyun hediye kupon kodları Oyun Kutusunun içerisindedir. Hediye kupon kodları, www.joygame.comadresinden ‘Joypara Yükle’ butonuna basılıp ilgili oyun sekmesindeki ‘HEDİYE KUPONU’ alanına girildiğinde Wolfteam için 75TL, Goley için 75TL ve MSTAR için 50 TL değerinde oyun içi eşya oyun içindeki posta kutusuna gelecektir. Oyun içi eşyalar hediye kuponu yükleme işlemi yapıldığı andan itibaren oyun içindeki posta kutusundan 30 gün içerisinde alınarak hesaba yüklenmelidir; yüklenmediği takdirde oyun içi eşyalar posta kutunuzdan silinir. Hediye kupon kodu www.joygame.com internet adresinden kampanyaya katılınan günden itibaren 12 ay içinde aktiflenmelidir.
 • Abonelerin yararlanmakta oldukları 12 ay taahhütlü Üniversiteli fiber internet kampanyasını iptal etmesi halinde işbu taahhütnameye aykırı olarak değerlendirilecek olup işbu kampanya konusu hizmet kendiliğinden iptal edilecektir.
 • Abonenin, Üniversiteli Fiber Oyun Paketi Kampanyası kapsamındaki 12 aylık taahhüt süresi bitiminden önce; Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. abonelik sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğini devretmesi, kullanmakta olduğu 12 ay taahhütlü Üniversiteli fiber internet paketini iptal etmesi, aboneliğini tek taraflı olarak feshetmesi veya işbu taahhütname’deki yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde Turkcell Superonline, kampanya iptal bedeli olarak, abonenin o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel aboneye fatura edecek, abone bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Abonenin, kampanyadan yararlandığı süre boyunca fiber internet hizmetini veya kampanyasını üçüncü bir kişiye devretmek istemesi halinde bu talep Turkcell Superonline tarafından karşılanmayacak ve aboneye fiber oyun Paketi Kampanyası ile diğer tüm hizmetlerine ilişkin taahhütlerinin sona ereceğine ve 8. maddenin uygulama alanı bulacağına dair bilgi verilecektir.
 • Turkcell Superonline, Üniversiteli Fiber oyun Paketi Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. fiber internet aboneleri kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Abone Hizmetleri, tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarından katılabilir.
 • Turkcell Superonline, kampanya süresince sağlayacağı cihazlarda marka, model ve her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • İşbu kampanya kapsamında abonelere sağlanan cihazların garanti sorumluluğu Turkcell Superonline’da değildir. İşbu kampanya kapsamında teslim alınan cihazın garanti belgesinde garanti sorumlulukları belirlenmektedir. Turkcell Superonline bu hususta herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • Turkcell Superonline, resmi ve adli makamların müdahalesinden ötürü veya kendi isteğiyle işbu kampanya şartlarında değişiklik yapabilir. Söz konusu değişiklikler, Turkcell Superonline’ın www.superonline.net internet sitesi üzerinden ve / veya benzeri yollarla abonelerine duyurulabilir. Bu durumda abone, Turkcell Superonline tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadığı yönünde bir itirazda bulunamaz.
 • Abonenin Turkcell Superonline’a başka bir adres bildirmemesi halinde abonelik sözleşmesinde yer alan adrese yapılacak her türlü bildirim aboneye yapılmış kabul edilecektir.
 • Oyun Paketi satış bedeline tüm vergiler dahildir. (%18 KDV)
​*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​