Yaza Merhaba Kampanyası

Yaza Merhaba Kampanyası

Işık hızında bir yaz sizi bekliyor!

1 Ekim 2015 tarihinde sona ermiştir

49
TL / AY

Yaza Merhaba Kampanyası

27 ay kalma sözü verenlere, ilk 3 ay ücretsiz 24 ay boyunca sabit fiyatlı fiber internet ile ışık hızına çıkmanın keyfine varıyor! Üstelik aktivasyon ve kurulum ücreti de yok!

Fiyatlar
Fiyatlar
Hız Kota AKK* (Download) AKK* (Upload) Tarife Fiyatı (TL) 27 Ay Taahhütlü (TL) 27 Ay Taahhütlü + Alo Hizmeti** (TL)
100 Mbps Limitsiz 250 GB 50 GB 149 İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 109 İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 99
50 Mbps Limitsiz 150 GB 50 GB 109İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 79 İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 69
25​ Mbps Limitsiz 75 GB 50 GB 84İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 59 İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 49
25 Mbps 10 GB 25 GB 25 GB 54İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 40 İlk 3 ay Ücretsiz, 24 ay 30

*AKK, adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.
**Alo hizmeti kapsamında Turkcell Superonline’a sabit telefon numarasının taşınması ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis edilmesi gerekmektedir.
Avantajlar
Avantajlar

 

 • Fiber internet ilk üç ay ücretsiz!
 • Aktivasyon ücreti yok.
 • Kurulum ücreti yok.

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 22 Mayıs 2015 - 1 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 27 ay taahhütlüdür. Kampanya kapsamında sunulan fiber internet paketleri ilk 3 ay ücretsiz, sonraki 24 ay ilgili kampanya fiyatlarından ücretlendirilmektedir. ALO abonelerine özel indiriminden yararlanmak için Turkcell Superonline’a numara taşımak ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek gerekmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150 TL kurulum ücreti, işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB'dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli (işbu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.
Yaza Merhaba Kampanyası Taahhütnamesi- Fiber için tıklayınız.​

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​