Süper Konuşma

Süper Konuşma

ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu Ayda 11,99 TL

1 Ocak 2019 tarihinde sona ermiştir

11,99
TL / 24 AY

Süper Konuşma

ALO daki paketi ev telefonu hediyesiyle ayda 11,99 TL'den başlayan fiyatlarla. Sabit ücret yok!.

Fiyatlar
Fiyatlar
Kampanya kapsamında sunulan Süper Dakika paketlerinin fiyatları aşağıda mevcuttur. Aşağıdaki aylık paket ücreti fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Dakika Paket Adı ​Ev Telefonu Aylık Paket Ücretleri
Süper 100 Dakika  Gigaset CL540 11,99 TL
Süper 200 Dakika​Gigaset CL540 15,99 TL
Süper 300 Dakika Gigaset CL540 // Swissvoice ​IH250* 22,99 TL
Süper 600 Dakika   Gigaset CL540 // Swissvoice ​IH250* 28,99 TL
Süper 1200 Dakika  Gigaset CL540 // Swissvoice ​IH250*​
44,99 TL
* Swissvoice IH250 Ev telefonu yalnızca fiber internet hizmeti ile verilmektedir.
Avantajlar
Avantajlar

 

 • 24 ay boyunca Süper Dakika paketlerinden birine kalma sözü ver, ev telefonuna ücretsiz sahip ol!
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuşabilirsin.
 • Ev Numaranı Turkcell Superonline’a taşı, seçtiğin dakika paketi dışında sabit ücret ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.
 • Süper Dakika paketleriyle daha çok konuşup, daha az öde!

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir. 
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler. 
 • Kampanya kapsamındaki süper dakika paketleri 24 ay taahhütlüdür ve ev telefon taahhüt kapsamında ücretsizdir.
 • Ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretli konuşma dakika paketleri; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan ücretli dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir. ​İlgili ücretli konuşma dakika paketine ek olarak Turkcell Superonline (onnet) yönüne aylık 3000 dakika ek paket ücretsiz olarak ayrıca tanımlanmaktadır.
 • Birden fazla internet kampanyası sahibi olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) adet ev telefonu (Gigaset CL540, ve Swissvoice IH250  model cihazlar dahildir) alınabilir. 
 • Bu kampanya kapsamında sunulan paketler arasında geçiş yapılamaz.
 • Taahhüt sürenizden önce ses aboneliğinizi ya da ilgili süper dakika paketi aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda ücretsiz olarak verilen ev telefon bedeli (  Gigaset CL540 ve Swissvoice IH250 ev telefonu için tüm vergiler​ dahil 240 TL) ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak tarafınıza faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında Damga Vergisi tutarının bir defaya mahsus olmak üzere Turkcell Superonline tarafından tarafıma faturalandırılır.
 • IH 250 Ev telefonu yalnızca fiber internet hizmeti ile verilmektedir.​
Süper konuşma kampanyası Taahhütnamesi​

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​

 

Yükleniyor