Bize Taşın

Bize Taşın

25 Mbps Kullandığın Kadar Öde Fiber İnternet 100 GB AKK + ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu + 4 GB Kota Paketi Ayda 19,90 TL

15 Eylül 2017 tarihinde sona ermiştir

19,9
TL / 24 AY

Bize Taşın

ALO Hizmeti 200 dakika konuşma paketi ve Superonline'lılarla ayda 3000 dakika ek konuşma paketi fırsatını kaçırma. Üstelik 24 ay sabit fiyat. İhtiyacınıza uygun kablosuz ev telefonu hediyeli alternatif diğer dakika paketleri de mevcut!

Fiyatlar
Fiyatlar
Paket Cihaz​ Fiyat (TL)
 Sadece ALO 200 Dakika​Sagemcom D182 Ev Telefonu Dakika Paketi
+
4 GB İnternet
19,90
 Sadece ALO 300 Dakika ​Sagemcom D182 Ev Telefonu 24,90
 Sadece ALO 300 Dakika IH250 Ev Telefonu​ 29,90
 Sadece ALO 600 Dakika IH250 Ev Telefonu​​ 44,90
 Sadece  ALO 1200 Dakika IH250 Ev Telefonu​​

 59,90

Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps 0 GB kullandığın kadar öde fiber internet hizmeti için adil kullanım koşulu kapsamında 100 GB veri indirme (download) veya 50 GB veri yükleme (upload) AKK uygulanmaktadır. Bu AKK sınırını aşmanız durumunda içinde bulunan ay sonuna kadar indirme (download) hızınız 16 Mbps, yükleme (upload) hızınız 1 Mbps’ye düşürülecektir.

Avantajlar
Avantajlar

 

 • Ev numaranı Turkcell Superonline’a taşıman halinde numaran değişmez. Üstelik seçtiğin dakika paketi dışında sabit ücret ödemezsin.
 • Konuşma paketi* dakikalarınızla daha çok konuşur, daha az ödersin. Üstelik kablosuz ev telefonunda bizden.
 • Tüm Turkcell Superonline ses aboneleriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuşabilirsin.
 • İnternet için kullandığın kadar ödersin.
 • İnternet ve sabit telefon kullanımları tek faturada yer alır.
 • *Konuşma paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.

 

Şartlar
Şartlar

 

 • Kampanya 01 Ekim 2012 - 01 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis ederek ve ilgili Bize Taşın dakika paketlerine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Aboneliğin sonlanması durumunda modem taahhütnamede belirtilen şekilde teslim edilmezse tüm vergile​r  dahil 250 TL olarak faturalanır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 96 TL aktivasyon ücreti ve tüm vergiler dahil 240 TL kurulum ücreti alınmaz. İlgili ücretler kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Dakika paketi fiyatlarına tüm vergiler  dahildir.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya, 24 ay taahhütlü olup ev telefonu hediyelidir. Kampanya kapsamında verilen ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere müşterilerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • 25 Mbps hızında internet hizmetinizin ilk 4 GB internet kota paketi, abonelik başlangıç tarihi itibariyle 3 ay içinde kullanmanız için ücretsiz sunulmaktadır. 4 GB kota paketiniz bir kereye mahsus olmak üzere ve 3 ay geçerli olacak şekilde tanımlanacaktır, kullanım yapmamanız durumunda 4 GB kota paketi 3. ayın sonunda iptal olacaktır. Kota paketinin sona ermesinden itibaren gerçekleşecek kullanımlarınız 0,015 TL / MB (tüm vergiler dahil) olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan Konuşma Paketi Dakika Yönleri; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan ücretli dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş y​apan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir. Bu ücretli dakika paketlerine ek olarak her ay 3000 dakika Turkcell Superonline (Onnet) yönüne görüşme için ücretsiz dakika paketi ayrıca verilir.
 • Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) adet ev telefonu (AS180, D160, D182, IH 250 ve ePure model ev telefonları da dahildir), bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir, Bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketleri arasında geçiş yapılamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps 0 GB kullandığın kadar öde fiber internet hizmeti için adil kullanım koşulu kapsamında 100 GB veri indirme (download) veya 50 GB veri yükleme (upload) AKK uygulanmaktadır. Bu AKK sınırını aşmanız durumunda içinde bulunan ay sonuna kadar indirme (download) hızınız 16 Mbps, yükleme (upload) hızınız 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​


Bize Taşın Kampanyası Taahütnamesi


*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​