ADSL Kampanyası

ADSL Kampanyası

8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB ADSL Ayda 49 TL

6 Ağustos 2016 tarihinde sona ermiştir

49
TL / AY

ADSL Kampanyası

Üstelik 24 ay sabit fiyat avantajı ile özel kampanyalı fiyatlardan!

Fiyatlar
Fiyatlar
Hız Kota AKK*(download) Tarife Kampanya
8 Mbps'ye Kadar 6 GB 25 GB 39 TL 29 TL​
16 Mbps'ye Kadar 6 GB 25 GB 42 TL 30 TL
​​8 Mbps'ye KadarLimitsiz​50 GB​​76 TL​49 TL
16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 50 GB 78 TL 54 TL
16 Mbps'ye Kadar Limitsiz 75 GB 83 TL 59 TL
8 Mbps'ye Kadar Limitsiz 100 GB 91 TL 64 TL
4 Mbps Limitsiz Limitsiz 109 TL 79 TL
8 Mbps Limitsiz Limitsiz 129 TL 99 TL


*AKK: Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

Avantajlar
Avantajlar

 

 • Tüm ADSL paketlerimiz 24 ay sabit fiyat garantisi ile kampanyalı çok özel indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
 • Aktivasyon ve Kurulum 24 ay taahhüt süresince, modem ise aboneliğiniz süresince ücretsizdir. Faturanıza sürpriz ücretler yansıtılmaz.
Şartlar
Şartlar

 

 

 • Kampanya 09 Eylül​ 2013 - 06 Ağustos ​2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut ADSL müşterileri, 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • ADSL kampanyasında vergiler dahil 96 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Turkcell Superonline ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,015 TL/MB’dir.
 • 16 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Turkcell Superonline'a yeni xDSL müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 120 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ (varsa) tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı,
  “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Ay içerisindeki veri indirme değeri 8 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 16 Mbps’ye kadar 6 GB kotalı 25 GB AKK paketinde 25 GB’ye, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ye, 8Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK paketinde 100 GB’ye, 16 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB'ye ve 16 Mbps'ye kadar limitsiz 75 GB AKK paketinde 75 GB’ye ulaştığında internet veri indirme hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar abone olduğunuz hıza göre düzenlenecektir. (AKK: Adil Kullanım Koşulları)
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Belirtilen paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Turkcell Superonline ADSL müşterileri için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer ve Adil Kullanım Koşullarını (AKK) etkiler. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​

 

ADSL Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​