Daha Fazla Paylaşım

Her yıl yapılan ve tüm çalışanlarımızın tek bir çatı altında toplandığı büyük buluşmamız Infoday’de şirketimizin stratejilerini doğrudan liderlerimizden dinler, her bölge ve departmandan arkadaşlarımızla bir araya gelir ve hepsinden önemlisi keyif dolu bir gün geçiririz.

Infoday
Her yıl yapılan ve tüm çalışanlarımızın tek bir çatı altında toplandığı büyük buluşmamızdır. Şirketimizin stratejilerini doğrudan liderlerimizden dinler, her bölge ve departmandan arkadaşlarımızla bir araya gelir ve hepsinden önemlisi keyif dolu bir gün geçiririz. 

Salı Pazarı
Bilginin en ucuz olduğu pazar Salı Pazarı’dır. Çalışanlarımızın dinlemek izlemek istediği konukları belli periyotlarla konferans salonumuzda ağırlarız. 45 dakikalık bu panellerde vizyoner sunumlar izler, soru cevap bölümünde merak ettiklerimizi doğrudan sorarız. Konferans salonuna gidemesek bile tüm Salı Pazarlarını bilgisayarlarımızdan canlı olarak izleyebiliriz. 

Pikcell
Çalışanlarımıza özel video portalıdır. Tek bir tıkla geçen yıl yapılmış bir toplantının kaydına ulaşabilir ya da son reklam filmimizi rahatlıkla izleyebiliriz. 

Turkcell İnovasyon Platformu
Turkcell Grup çalışanlarının, iş birimleri tarafından açılan sorularla ilgili fikirlerini iletebildikleri platformdur. Her soru için fikir girişi, değerlendirme ve final sunumu aşamalarından oluşan süreç sonunda kazanan fikirler ilan edilir. Gelen tüm fikirler soru sponsoru olan bölüm yöneticileri tarafından değerlendirilir. Finale kalan fikirlerin sahipleri tüm grubun izleyebildiği bir organizasyonda fikirlerini doğrudan sponsora sunarlar. Sponsor tarafından seçilen kazanan fikirlerin sahipleri Turkcell Ödül Töreni’nde ödüllendirilirler 

Mobilim
Turkcell Grup Çalışanlarının cep telefonlarından uygulamalarına eriştiği mobil uygulamadır. Mobilim ile çalışanların aksiyon alabilecekleri uygulamalar özellikle seçilmiştir.

Inside
Turkcell Grup çalışanlarının bilgi paylaşımında bulunduğu bir yapıdır. Turkcell’de intranet Inside olarak adlandırılmakta olup iş ile ilgili dokümanların ve bilgilerin yayınlanması ve erişiminde kullanılmaktadır. Ayrıca Inside çalışanlar ile iletişim kurulan sosyal medya yapısında konumlandırılmış kanallardan biri olarak benimsenmiştir. Çalışanlar Inside üzerinden paylaşım yapabilir, paylaşımları beğenir ve yorum yazabilir.

SOLID
SOLID dergisi iki ayda bir tüm çalışanlarımız için intranetimizde yayınlanan iletişim dergisidir. Şirketin içinde haber niteliği taşıyan tüm başarılar, projeler ve bilgilendirmeler bu iletişim kanalı ile çalışanlara ulaştırılır.

LCD 
Şirketimizde her katta asansör yanlarında yer alan LCD’ler şirket içi iletişimi sağlayan diğer önemli iletişim kanallarından biridir. Güncel haberlere de yer verilen LCD’ler, genel olarak şirket içi projelerin, organizasyonların, güncel haberlerin ve diğer iç gündemlere ilişkin konuların yer aldığı bir mecradır.

Turkcell Gönüllüleri
2003 yılında kurulan Turkcell Gönüllüleri, bugüne dek sadece Turkcell çalışanlarının maddi manevi katkılarıyla pek çok projeye destek verdi. Turkcell Gönüllüleri 2008 yılında dernekleşerek faaliyetlerini "Hayat Ormanı Derneği" altında sürdürmeye başladı. 
Son iki yıldır sadece çocuklara odaklanarak faaliyetlerini sürdüren Turkcell Gönüllüleri’nin amacı meraklı, iletişimi kuvvetli, teknolojiyi kullanan, katılımcı, çevreci ve sorgulayan çocuklar için projeler gerçekleştirmektir. 

Turkcell Gönüllüleri, 2007'de Uluslararası Halkla İlişkiler Birliği IPRA tarafından "Halkla İlişkilerde Mükemmellik - Altın Dünya Ödülü"ne, 2009’da ABD’de düzenlenen PR News Nonprofit PR Awards’da onur ödülüne, 2010’da ise yine ABD merkezli E2E tarafından “Çalışanların Oluşturduğu En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü. 

Turkcell Gönüllüleri tarafından şimdiye kadar Diyarbakır YİBO, Engelli Çağrı Merkezi, Kitaplar Kutuya Çocuklar Okula, Oyuncağını Paylaşır mısın?, Yukarı Tandır Sıcacık Olsun, İlk Tatilim, Kışı rahat geçirsinler diye Damal’lı çocuklara küçük bir hediye, Her çocuğun bir kitabı olsun, Tekman’a hayat veriyoruz, Şırnak Fatih İlköğretim Okulu Restorasyonu, Kağıthane Hasdal İlköğretim Okulu Laboratuarı ve Konferans Salonu Yapımı, Urfa Siverek Kapıkaya İlköğretim Okulu Çevre Düzenlemesi, Merak Odası, Merak Kütüphaneleri… gibi projeler gerçekleştirildi. 

Öner Kazan
Öner Kazan süreciyle çalışanlarımız, Turkcell Grup kurum kültürüne uygun, Turkcell Grup Değerlerini yansıtabilecek ve aranılan yetkinliklere sahip kişileri boş pozisyonlar için önerebilmektedirler. 

İK İş Ortağı
İnsan Kaynakları ile ilgili bilmediğimiz, merak ettiğimiz, öğrenmek istediğimiz ve rehberliğe ihtiyaç duyduğumuz konularda destek olmak üzere atanmış, özel İnsan Kaynakları danışmanları, İnsan Kaynakları İş Ortağı, bulunmaktadır.

Yükleniyor