Turbo İndir

50 Mbps Günlük Turbo İndir 7 TL / 24 SAAT

Turbo İndir

Turbo İndir'le hızını sen seç, Işık hızında Turkcell Fiber internetin keyfini yaşa!

Kategori: Turbo Paketler
Nedir ?
Active
Turbo İndir

​Turkcell Fiber kampanyaları ile birlikte satın alınabilen ve internet indirme hızını 50 Mbps veya 100 Mbps’ye çıkaran Turkcell Fiber servisidir. 

Fiyatlar
Active


​Ürün​​​Fiyat
50 Mbps Günlük Turbo İndir​7 TL / Adet
100 Mbps Günlük Turbo İndir​
9 TL​ / Adet​
50 Mbps Aylık Turbo İndir​240 TL​ / Adet​​
​100 Mbps Aylık Turbo İndir​300 TL​ / Adet​​

Kulanım Şartları
Active
  • Turbo İndir ürünlerini tüm Turkcell Fiber müşterilerimiz satın alabilirler.
  • Turbo İndir ürünlerini satın alan müşteriler kullanım süresi sonrası abone olduğu kampanya şartlarına (mevcut kampanya hızına) geri döner​ler.
  • Satın alınan Turbo İndir ürün tipi ve süresine göre, internet indirme hızı 50 Mbps ya da 100 Mbps'e çıkar ancak tam performans almak için kablolu bağlantı gerekmektedir.
  • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.
  • Turbo İndir paketleri Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır ve kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
  • Günlük Turbo ürünlerinde paket ücretinin tamamı fatura yansıtılır. Aylık Turbo ürünleri ise prorate ücretlendirme modeline göre ücretlendirlilir, iptal durumlarında kullandığı gün kadar olan ücret faturaya yansıtılır. 
Daha fazla bilgi
Active

​Turbo İndir paketlerini sms ile almak için: 

50 Mbps Günlük Turbo İndir için  '' TURBO 50 '' ,   100 Mbps Günlük Turbo İndir için  ''TURBO 100 '' ,  50 Mbps Aylık Turbo İndir için  '' TURBOAY 50 '' ,   100 Mbps Aylık Turbo İndir için  ''TURBOAY 100 '' ​ yazıp 2220'ye kısa mesaj atabilirsiniz.


Aynı zamanda çağrı merkezini arayarak ve bayiler üzerinden de paket alımını gerçekleştirebilirsiniz.


Avantajlar
Active

Turkcell Fiber'i ister 50 Mbps, ister 100 Mbps hızlarda deneyimlemek artık çok kolay!  

​Üstelik kotalı paketlerde olsanız bile bu süredeki kullanımlarınızda limit yoktur ve kotanızdan yemez!